Niezawodne powłoki ochronne Fireball

  Niezawodne powłoki ochronne Fireball

  materiał partnera

  Aktualizacja:

  Niezawodne powłoki ochronne Fireball
  1/3
  przejdź do galerii
  Jeszcze rok temu niewiele osób słyszało o marce Fireball, a dzisiaj zdobywa ona przebojem rynki Azji i Europy. Na rynkach, gdzie branża auto detailingowa jest bardzo mocno rozwinięta, Fireball posiada najwięcej swoich zwolenników, którzy doceniają wysoką jakość produktów oraz ich bardzo atrakcyjny design. W Wielkiej Brytanii oraz w Polsce wiele profesjonalnych studiów detailingowych zdecydowało się wprowadzić do swojej oferty powłoki ceramiczne Fireball, których wyjątkowe właściwości wyróżniają je na tle dostępnych produktów.

  Czym są powłoki ceramiczne? To dużo więcej niż tradycyjne zabezpieczenie powierzchni za pomocą różnego rodzaju wosków, past itp. Ceramiczna ochrona to trwałe związanie aplikowanego środka z zabezpieczaną powierzchnią, którego efektem jest powstanie dodatkowej warstwy, tzw. „nano powłoki”, o dużo większej twardości, połysku, hydrofobowości, niż zabezpieczana powierzchnia. Ważną cechą powłok ceramicznych Fireball jest dodatkowa ochrona przed powstawaniem tzw. „water spotów”, czyli kamiennego osadu powstałego w procesie odparowania wody.

  Powłoki ceramiczne Fireball doskonale chronią lakier przed mikro zarysowaniami mechanicznymi, posiadają wyjątkowe właściwości hydrofobowe (odprowadzanie wody) oraz samooczyszczania. Stanowią bardzo dobrą ochronę przed promieniami UV, warunkami atmosferycznymi oraz różnego rodzaju chemikaliami. Oprócz ochrony, wydobywają głębię koloru, nadają piękny połysk oraz gładkość zabezpieczanej powierzchni. Dzięki zastosowaniu nanotechnologii oraz wysokiej jakości surowców, producentowi udało się stworzyć unikalne na rynku produkty, które swoją jakością, trwałością, a przede wszystkim niesamowitym wyglądem po aplikacji sprawiają, że nie mają sobie równych na rynku.

  Obecnie w ofercie Fireball znajduje się 5 powłok ceramicznych, których ceny aplikacji kształtują się na poziomie od około 1500 zł do 4900 zł za średniej wielkości samochód – zatem każdy może znaleźć odpowiedni dla siebie produkt. Producent podkreśla, że już najtańszą powłokę „Aegis” można porównywać do topowych powłok konkurencyjnych marek dostępnych na polskim rynku.

  Ofertę powłok ochronnych Fireball dopełniają powłoki hydrofobowe, których głównym zadaniem jest nadanie zabezpieczanej powierzchni wyjątkowych właściwości hydrofobowych, połysku, śliskości oraz lepszych właściwości samooczyszczania. Powłoki te mogą być aplikowane jako tzw. „top coat” na powłoki ceramiczne Fireball lub mogą być użyte bezpośrednio na lakier.

  Powłoki hydrofobowe powodują wyraźnie zauważalny efekt odpychania wody i brudu, co pozwala łatwiej dbać o czystość zabezpieczonej powierzchni. Umycie samochodu na myjni bezdotykowej jest dużo łatwiejsze, natomiast podczas codziennego użytkowania pojazdu, można zauważyć, że w czasie deszczu występuje tzw. efekt samooczyszczania powierzchni, dzięki czemu samochód dłużej pozostaje czysty.

  W Polsce powłoki Fireball aplikowane są w kilkudziesięciu studiach, gdzie klient może zdecydować się na aplikację powłok Aegis, Devil’s Blood, Silla oraz Typhoon. Dwie najbardziej zaawansowane technologiczni w ofercie producenta powłoki ceramiczne, czyli Butterfly oraz Dok Do dostępne są wyłącznie w akredytowanych przez Fireball studiach detailingowych. Warto wspomnieć, że Dok Do, to tzw. „super powłoka” stworzona z myślą o koneserach motoryzacji i lotnictwa. Jej niebywała odporność na zarysowania, podbicie głębi lakieru oraz przepiękny połysk zabezpieczanej powierzchni sprawiają, że Dok Do to numer jeden w świecie auto detailingu!

  Lista certyfikowanych przez Fireball studiów detailingowych znajduje się na stronie www.FireballPoland.pl

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo