Oklejanie statków powietrznych

  Oklejanie statków powietrznych

  materiał partnera

  Aktualizacja:

  Oklejanie statków powietrznych
  Oklejanie statków powietrznych
  Wrapping to dziedzina, która rozwija się bardzo dynamicznie, nie tylko na świecie. Zaawansowane technologie sprawiają, że firmy specjalizujące się w oklejaniu folią różnego rodzaju pojazdów mogę nieustannie mierzyć się z nowymi wyzwaniami w tym zakresie. Jednym z takich wymagających zleceń, którego w ostatnim czasie podjęła się firma ArtGrafcars, było oklejenie barwami Redbulla dwóch samolotów akrobatycznych.

  Wrapping, czyli oklejanie folią, to sposób na personalizację wszelkiego typu pojazdów. W ArtGrafcars mierzyliśmy się już z różnego rodzaju wyzwaniami w tym zakresie (auta osobowe i dostawcze, samochody rajdowe i tiry serwisowe, pojazdy specjalne, łodzie, katamarany itp.). Jednak kiedy otrzymaliśmy propozycję oklejenia dwóch samolotów akrobatycznych od firmy Red Bull, to nie mogliśmy z szansy wzięciu udziału w tym projekcie zrezygnować. Było to dla nas nie tylko wyzwanie wymagające odwagi, ale także i ogromna przyjemność.

  Okazało się, że oklejanie samolotów to bardzo stresujące i odpowiedzialne przedsięwzięcie. Potrzebna jest nie tylko wiedza, doświadczenie i kreatywność związana z dobrym wyeksponowaniem znaku firmowego na powierzchni skrzydeł i kadłuba, ale także ogromna cierpliwość. Patrząc na efekt, wydaje się, że ani jednej z tych rzeczy nie zabrakło nam w pracy przy tym projekcie. Realizacja tego projektu była także okazją do współpracy z wieloma specjalistami, którzy wspierali nas na każdym etapie pracy.

  Zanim przystąpiliśmy do pracy, konieczne było wykonanie specjalistycznej dokumentacji i opracowanie projektu. Za ten ze strony ArtGrafcars odpowiadał Sebastian Poparda.
  Oklejanie samochodów Katowice

  Przy oklejaniu samolotów konieczne jest uwzględnienie zdecydowanie większej ilości wytycznych niż przy pracy z autami. Tutaj każdy element musi być dopracowany w szczegółach. Folia ma się prezentować efektownie, nie zakłócać aerodynamiki i awioniki.

  Oklejanie samolotu to praca zespołowa. Każdy z biorących udział w tym projekcie musiał wykazać się nie tylko dużymi umiejętnościami, ale także olbrzymim zaangażowaniem. Właśnie dzięki temu udało nam się ten projekt z sukcesem zrealizować.

  Praca przy projekcie oklejenia dwóch samolotów akrobatycznych w barwy Redbulla była dla nas okazją do podniesienia własnych umiejętności. Jesteśmy przekonani, że to nie pierwsze i nie ostatnie zlecenie dla przemysłu lotniczego. Firma Red Bull już zapowiada, że zamierza firmie ArtGrafcars powierzyć oklejenie kolejnych samolotów.

  Wrapping samolotów to alternatywa wobec kosztownego malowania. Oklejanie samolotów daje ogromne możliwości w zakresie marketingu. Oklejenie samolotu grafiką zgodną z elementami identyfikacji wizualnej firmy to nie tylko sposób na trwałą personalizację statku powietrznego i identyfikację na niebie, ale także możliwość wykorzystania samolotu w okresowej kampanii reklamowej. Dzięki zawansowanym technologiom istnieje możliwość dowolnego dostosowania wyglądu samolotu do wymagań i potrzeb firmy.

  --
  Więcej zrealizowanych projektów przez firmę Wrappingową ArtGraf Sebastian Poparda, można zobaczyć pod adresem: http://artgrafcars.pl/galeria/

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama