Termy BUKOVINA - w rytmie Twoich wakacji!

  Termy BUKOVINA - w rytmie Twoich wakacji!

  Materiał partnera zewnętrznego

  Aktualizacja:

  Gazeta Krakowska

  Termy BUKOVINA - w rytmie Twoich wakacji!
  1/11
  przejdź do galerii
  Chcesz mieć pewność, że z biegiem lata Twoje wakacje nabiorą rozpędu? Na szaloną, wakacyjną zabawę pod Tatrami zapraszają Termy BUKOVINA – jeden z najnowocześniejszych tego typu obiektów w Europie, tegoroczny partner Letniej Redakcji „Gazety Krakowskiej” gdzie codziennie, przez całe wakacje, przeprowadzamy konkursy, w których możesz wygrać darmowe wejściówki do Term BUKOVINA oraz weekendowe pobyty w Resorcie BUKOVINA.

  Znasz już Termy BUKOVINA? To 20 basenów zewnętrznych i wewnętrznych wypełnionych po brzegi wodą termalną. Amatorzy relaksu i dobrej zabawy mogą tutaj skorzystać z 12 saun z seansami aroma - terapeutycznymi, strefy dla dzieci i młodzieży, basenu pływackiego i „Bulgotnika” pełnego ławek z hydromasażami. Termy BUKOVINA to trzy zakręcone zjeżdżalnie, pełne bąbelków wody - jacuzzi, rwące rzeki, grzybki, kaskady i wodna huśtawka.

  Dodatkowo dla aktywnych Termy BUKOVINA oferują zajęcia Aqua FIT, nurkowania i jeszcze więcej wrażeń. Jeśli chcesz to wszystko zobaczyć i poczuć w pełni letni relaks, zapraszamy bezpośrednio do Term BUKOVINA w Bukowinie Tatrzańskiej lub na stronę internetową termybukovina.pl

  Wakacje to dobry czas na odkrywanie nocnych atrakcji Term BUKOVINA i Twój udział w szalonej Nocy Basenów – cyklicznie organizowanej imprezie z udziałem najlepszych DJ’ów.

  W trakcie Nocy Basenów popłyniesz na fali klubowej muzyki. Czeka Cię niezapomniana zabawa w imponującej feerii kolorowych świateł i roztańczonym towarzystwie. Już w najbliższą sobotę, 15 lipca, na Nocy Basenów, zatańczysz na jedynym takim wodnym parkiecie pod Tatrami. Rytm nada mu DJ GROMEE, którego mixów słuchają miliony.

  Hipnotyzujące dźwięki rozkołyszą Twoje ciało i podgrzeją atmosferę tej niesamowitej imprezy. Od 20:00 aż do północy nie oprzesz się wyśmienitej zabawie, po której będziesz już tylko myśleć o kolejnej. I świetnie, bo gorąca atmosfera kolorowych Nocy Basenów w Termach BUKOVINA, będzie Ci towarzyszyć przez całe wakacje, również w sierpniu.

  Rytmy soulu, z wpływami reggae, hip-hop i funk rozbujają Cię już 19 sierpnia. Gwiazdą Nocy Basenów będzie wtedy OCEANA znana m.in. z przeboju Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej 2012 „Endless Summer”. To artystka, której utwory charakteryzuje nowoczesne brzmienie i pozytywne wibracje. Nie może Cię tam zabraknąć. Skocz do Term BUKOVINA na szaloną imprezę i w wodę pełną minerałów!

  termybukovina.pl - jeszcze więcej wrażeń!

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama