Wybory Miss Polski Nastolatek 2016 w Kozienicach. Poznaliśmy...

  Wybory Miss Polski Nastolatek 2016 w Kozienicach. Poznaliśmy najpiękniejsze nastolatki w Polsce!

  Mariusz Basaj

  Echo Dnia Radomskie

  Aktualizacja:

  Echo Dnia Radomskie

  Najpiękniejsze nastolatki A.D. 2016.
  1/187
  przejdź do galerii

  Najpiękniejsze nastolatki A.D. 2016. ©Mariusz Basaj

  Patrycja Pabis, szesnastolatka z Masłowa Pierwszego w województwie świętokrzyskim została Miss Polski Nastolatek 2016. Patrycja pokonała 23 inne kandydatki, które prezentowały się w sobotę podczas finałowej gali w amfiteatrze nad Jeziorem Kozienickim. Najpiękniejsza nastolatka odebrała koronę z rąk zeszłorocznej zwyciężczyni - Mai Sieroń.  Sobotnia gala finałowa rozpoczęła się punktualnie o godzinie 21:00, a poprowadził ją znany prezenter radia RMF FM - Kamil Baleja. Swoje prezentacje kandydatki zaczęły od mocnego wejścia -dynamicznego pokazu w strojach sportowych od Cardio Bunny, najpierw w układzie, a następnie solo.


  Tradycyjnie największe emocje wywołały wyjścia w strojach kąpielowych. Inaczej niż w przypadku starszych koleżanek, nastolatki założyły stroje dwuczęściowe Self Collection.

  Po raz ostatni 24 finalistki zaprezentowały się w strojach koktajlowych od Jo.Mu, a następnie jury musiało zadecydować o wyłonieniu ścisłej dziesiątki kandydatek do korony miss.

  Oceniało jury  Wybór najpiękniejszych nastolatek przypadł jury, w skład którego weszli m.in. wiceburmistrz Kozienic Małgorzata Bebelska, starosta kozienicki Andrzej Jung, prezes agencji modelek Lech Daniłowicz, właścicielka agencji modelek Agnieszka Pilarczyk, prezes konkursu miss Gerhard Parzutka von Lipiński czy Miss Polski Nastolatek 2016 Maja Sieroń.

  Pomiędzy prezentacjami na scenie pojawili się znani artyści, którzy jeszcze bardziej rozgrzali atmosferę: Kasia Moś i Mateusz Ziółko.

  Jedna z dziesięciu  Na koniec dziewczęta zaprezentowały się w dwóch kreacjach: strojach casual zaprojektowanych przez Majkę Sajdę oraz sukniach wieczorowych marki DEVU.

  Jurorzy nie tylko przyznali tytuł najpiękniejszej, ale również cztery tytuły wicemiss oraz tytuł specjalny Miss Jovi. Ten ostatni przypadł Gabrieli Wyszyńskiej (15 l.) z Zielonej Góry.

  IV wicemiss została Sandra Dorsz, 15-latka z miejscowości Wysoka. Tytuł III wicemiss zdobyła Marta Lisowska, 16-latka z Opola. Na drugą wicemiss wybrano Gabrielę Wyszyńską. Był to zatem jej drugi tytuł tego wieczora. Z kolei I wicemiss okrzyknięto Aleksandrę Wilińską, 18-latkę z Tuszyna.

  Po koronę najpiękniejszej, a także szereg nagród jak propozycja kontraktu dla agencji modelek czy wyjazd do Hiszpanii sięgnęła Patrycja Pabis, 16-latka z Masłowa Pierwszego i Miss Nastolatek Ziemi Świętokrzyskiej. Koronę najpiękniejszej przekazała jej zeszłoroczna triumfatorka konkursu - Maja Sieroń.

  - Jutro z pewnością wezmę długi, zimny prysznic - mówiła o swoich planach na świętowanie zwycięstwa Patrycja Pabis.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama