Boże Narodzenie polskich gwiazd: Robert Lewandowski,...

  Boże Narodzenie polskich gwiazd: Robert Lewandowski, Agnieszka Radwańska i Magda Gessler świętują

  Zdjęcie autora materiału

  Tomasz Klyta

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Zastanawialiście się kiedyś, jak polscy celebryci spędzają święta Bożego Narodzenia? My sprawdziliśmy, co w okresie świątecznym trafiało na ich konta społecznościowe. Jedni składają życzenia swoim fanom, inni pokazują prezenty lub chwalą się egzotycznym wyjazdem.
  Święta polskich celebrytów
  1/7
  przejdź do galerii

  Święta polskich celebrytów ©ARC

  Zaczniemy od Roberta i Anny Lewandowskich. Para już w wigilię złożyła życzenia świąteczne. Do życzeń dodano wspólne zdjęcie na tle choinki.

  WESOŁYCH ŚWIĄT! Kochani, Przed nami cudowny okres Bożego Narodzenia. Chyba każdy z nas na te kilka dni zapomina o szarościach codzienności i daje się otulić magii świąt. Życzymy Wam i sobie, żebyśmy mogli jak najdłużej pozostać w duchu przyjaźni i miłości. Okazujmy sobie nawzajem życzliwość i zrozumienie… nie tylko wobec najbliższych i nie tylko w okresie świąt. Niech Nowy Rok będzie dla Was pomyślny i spełnią się Wasze marzenia! Ania i Robert 🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄🎄 MERRY CHRISTMAS! Dear, Ahead of us is a wonderful Christmas season. I think each of us for a few days is trying to forget about the everyday life routine and is feeling comfy wraped in a Christmas Magic . We wish you and ourselves, to live as long as possible in the spirit of friendship and love. Let’s show each other kindness and understanding … not only to our family and not only during the holidays. May the New Year be successful and may your dreams come true!🎁🎁🎁🎁🎁🎁🎁#christmas #love #healthyplanbyann #annalewandowska #dress @jp_justpaul

  Zdjęcie zamieszczone przez użytkownika Anna Lewandowska (@annalewandowskahpba)
  W domowym zaciszu, święta spędza Magda Gessler. Jak wynika z postu opublikowanego na facebooku, to właśnie ciszę i spokój celebrytka ceni sobie najbardziej podczas Bożego Narodzenia.


  1 3 4 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   polska co?

   polska gwiazda (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Boże Narodzenie kogo?

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama