Ważne
  Fidget Spinner NOWE WZORY z Chin kręcą się szybciej ZDJĘCIA...

  Fidget Spinner NOWE WZORY z Chin kręcą się szybciej ZDJĘCIA + WIDEO

  Adrian Hadasz

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Fidget Spinner: Zobaczcie nowe rewelacyjne wzory tej popularnej zabawki zręcznościowej. Fidget Spinner to już nie tylko łożysko z trzema ramionami. Producenci fidget spinnerów wymyślają nowe atrakcyjne wzory. Co ciekawe, gwarantują, że szybkość obrotów jak i stabilność w trakcie trików jest nieporównywanie lepsza.
  Nowe wzory fidget spinnerów z Chin
  1/9
  przejdź do galerii

  Nowe wzory fidget spinnerów z Chin

  Zobacz nowe wzory fidget spinnerów

  Moda na fidget spinnery nie wygasa. Coraz to wymyślniejsze wzory przedłużają żywotność zabawki, która w ostatnim czasie zrobiła na świecie prawdziwą furorę.

  Czym jest fidget spinner?


  Mówiąc prosto - zręcznościową zabawką. Składa się najczęściej z dwóch, trzech lub czterech łożysk, połączonych ze sobą plastikiem lub metalem. Celem jest wprowadzenie przedmiotu w ruch obrotowy, tak by kręcił się on wokół własnej osi.

  Zobacz galerię
  Według źródeł twórcą pierwszej jej wersji była amerykańska inżynier Catherine Hettinger, która w 1993 roku złożyła wniosek patentowy. Celem stworzenia zabawki miało być polepszenie koncentracji oraz zredukowanie lęku u dzieci z autyzmem i ADHD. Żadnych właściwości terapeutycznych jednak nigdy nie potwierdzono.

  NIE KUPUJ PODRÓBEK FIDGET SPINNERÓW, BO NIE DZIAŁAJĄ

  FIDGET SPINNER TRIKI  ZOBACZ KONIECZNIE
  GENIALNE TRIKI FIDGET SPINNERAMI


  W połowie 2017 roku zabawka nagle zdobyła niebywałą popularność, głównie za sprawą internetu. Uwagę zaczęły zdobywać filmiki z rozmaitymi trickami, które za pomocą fidget spinnera można wykonywać.  Moda na Fidget Spinnery panuje nie tylko wśród ludzi. Także zwierzęta uzależniły się od tej zabawki. Ten pies doszedł już do takiej wprawy, że potrafi robić sztuczki dwoma tymi gadżetami jednocześnie.  20 lat po powodzi tysiąclecia na Śląsku


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama