Pokazy chippendales tylko tańcem erotycznym, czy już sztuką?

  Pokazy chippendales tylko tańcem erotycznym, czy już sztuką?

  Zdjęcie autora materiału

  Szymon Kamczyk

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Pokazy chippendales tylko tańcem erotycznym, czy już sztuką?

  ©Mat.prasowe

  Tegoroczne Mistrzostwa Polski Chippendales w Rybniku okazały się wydarzeniem obleganym przez panie i szeroko komentowanym w Rybniku. O tym, co stoi za sukcesem imprezy i jak odbierani są tancerze rozmawiamy z organizatorem mistrzostw Dawidem Kurtysiakiem z firmy Vip Event 4 You.
  Pokazy chippendales tylko tańcem erotycznym, czy już sztuką?

  ©Mat.prasowe

  Dla kogo organizuje pan imprezy, takie jak Mistrzostwa Polski Chippendales?
  Muszę przyznać, że w tego typu imprezach nie ma konkretnych typów odbiorców. Impreza budzi zainteresowanie u wszystkich. Przede wszystkim jednak na tego typu imprezy przychodzą nasze piękne panie, bez względu na wiek.

  Czy patrząc na tego typu wydarzenia w ostatnich latach widzi pan wzrost zainteresowania występami panów, czy może odwrotnie?

  Myślę, że w ciągu ostatnich lat zainteresowanie wzrasta. Kilka lat temu istniał taki stereotyp, że taniec chippendales to tylko taniec erotyczny, i nic więcej. Teraz, po upływie lat, to się zmienia. Zainteresowanie występami na pewno wzrasta.

  Nazwa chippendales u niektórych wywołuje rumieńce na twarzy, czy chippendales to jeszcze pokazy tańca erotycznego, czy już sztuka?
  Teraz, na dzisiejsze czasy, tego typu występy, są uważane za sztukę. Taniec Chippendales to przecież nie tylko taniec erotyczny, to pokaz stylów tańca, pokaz strojów, i pokaz umiejętności. Ten stereotyp wyłącznie tańca erotycznego naszym zdaniem już się zmienił.

  Jak według pana subiektywnej oceny wypadły ostatnie mistrzostwa w Rybniku?
  Ostatnie mistrzostwa cieszyły się ogromnym zainteresowaniem, zresztą w poprzednim roku również. Na imprezę przyszło szerokie grono Pań, w różnym wieku, z różnymi zainteresowaniami, i każdy się doskonale bawił.

  Rybnik to dobra lokalizacja takiej imprezy, czy większe zainteresowanie można odnotować w dużych miastach, np. w Katowicach?
  Uważam, że to nie ma różnicy, w którym mieście odbywa się impreza. Ludzie przecież przyjeżdżają z całej Polski, bez względu na odległość! Zainteresowanie w każdym mieście jest podobne, tym bardziej, że sporo uczestniczek imprezy poprzedniej, również teraz przyjechało do Rybnika, mimo odległości kilometrowej.

  Spotkał się pan z wyrazami oburzenia?

  Nie, nie było takich sytuacji.

  Kiedy kolejna pana impreza?
  Na dzień dzisiejszy, to jest owiane słodką tajemnicą. Jeszcze nie zakończyły się emocje po ostatniej. Na pewno redakcja Dziennika Zachodniego otrzyma informacje o dacie imprezy w pierwszej kolejności.

  O Mistrzostwach Polski Chippendales w Rybniku przeczytasz tutaj.  *Sprawdź, czy możesz zostać policjantem TEST PSYCHOLOGICZNY
  *Tyle naprawdę zarabiają żołnierze, policjanci, strażnicy i prokuratorzy
  *Czy zdałbyś egzamin na taksówkarza? Jak przejechać przez Katowice? QUIZ
  *Wielki wybuch w Sosnowcu: Szkieletor runął ZDJĘCIA + WIDEO
  *To co, że wiatr i zimno. Morsy rozpoczęły sezon na Pogorii ZDJĘCIA + WIDEO

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama