TOP 10 najsłynniejszych teorii spiskowych - tu nie ma...

  TOP 10 najsłynniejszych teorii spiskowych - tu nie ma jednoznacznych odpowiedzi - GALERIA

  Krzysztof Leśniak

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  TOP 10 najsłynniejszych teorii spiskowych - tu nie ma jednoznacznych odpowiedzi - GALERIA
  1/12

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Czy lądowanie Amerykanów na księżycu na pewno miało miejsce? Kto tak naprawdę stoi za zamordowaniem Johna Kennedy`ego? Czy Elvis Presley nie chciał po prostu uciec przed problemami? Przed Wami najsłynniejsze teorie spiskowe.
  Mówi się, że prawda zawsze leży gdzieś pośrodku. Teorie spiskowe, choć dla wielu naciągane i nieprzekonujące, podważają znane fakty, analizują szczegóły i ukazują szerszy kontekst spraw. Wiara w to, że niemal wszystkie oficjalne wersje zdarzeń są kłamliwe lub mają drugie dno, przeniknęła do świadomości zbiorowej i jest dziś jednym z najciekawszych sposobów postrzegania historii.

  MASZ CIEKAWĄ INFORMACJĘ, ZROBIŁEŚ ZDJĘCIE ALBO WIDEO?
  Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego?
  PRZEŚLIJ WIADOMOŚĆ NA dz24@dz.com.pl
  DZ24 WIADOMOŚCI CZYTELNIKÓW I INTERNAUTÓW


  Tych przestępczyń szuka policja. Poznajecie? Oto nazwiska  Podwyżki w Biedronce, Lidlu, Auchan. Ile zarabiają?  KLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ
  500 ZŁ NA DZIECKO WNIOSKI + FORMULARZE


  KLIKNIJ W OBRAZ I ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ WNIOSEK W PROGRAMIE RODZINA 500 PLUS


  Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.
  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Adam Weishaupt

   Zagadka (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Jak myślicie, kto to powiedział: " ...Samo słowo 'tajemnica' jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych...rozwiń całość

   Jak myślicie, kto to powiedział: " ...Samo słowo 'tajemnica' jest odrażające w wolnym, otwartym społeczeństwie. Jako ludzie jesteśmy tak z natury jak i historycznie przeciwnikami tajemnych stowarzyszeń, tajnych przysiąg oraz ukrytych biegów wydarzeń.......Na całym świecie działa przeciwko nam monolityczny i bezwzględny spisek, bazujący przede wszystkim na ukrytych środkach, by rozszerzać swą strefę wpływów poprzez infiltrację (szpiegostwo), zamiast inwazji, poprzez działalność wywrotową zamiast wyborów, poprzez zastraszanie zamiast wolnego wyboru. Jest to system, który zgromadził ogromne ludzkie i materialne zasoby, dla zbudowania zjednoczonej i wysoce skutecznej maszyny, która łączy operacje militarne, dyplomatyczne, wywiadowcze, ekonomiczne, naukowe i polityczne. Jej przygotowania są ukrywane, a nie ogłaszane, jej pomyłki są grzebane, a nie publikowane, jej przeciwnicy są uciszani, a nie pochwalani. Żaden wydatek nie jest kwestionowany, żaden sekret nie jest ujawniany."

   John F. Kennedy, Waldorf-Astoria Hotel New York City, 27 Kwietnia 1961 zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama