7 przesądów sylwestrowych: Co trzeba zrobić w sylwestra?...

  7 przesądów sylwestrowych: Co trzeba zrobić w sylwestra? PRZESĄDY SYLWESTROWE

  LOTA

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Sylwestrowe przesądy
  1. Obmyj twarz wodą, koniecznie zimną
  1/8

  Przejdź do
  galerii zdjęć

  Przesądy sylwestrowe 2016/2017 Czego nie wolno robić w sylwestra, a czego na pewno nie wolno sobie odpuścić i co koniecznie zrobić, aby zapewnić sobie powodzenie w całym nowym roku? Przesądów sylwestrowych jest prawdopodobnie tyle, ile ludzi, którzy w nie wierzą. Jedne mają nam zapewnić szczęście w miłości, inne powodzenie w finansach, a kolejne dobre zdrowie. Wybraliśmy dla Państwa te najpopularniejsze.
  Przesądy są wigilijne, sylwestrowe i noworoczne. Przesądy związane ze świętami, ostatnim dniem starego roku i pierwszym dniem nowego. To proste, hasłowe zasady, których przestrzeganie, wedle ludowych mądrości i słów naszych babć, ma nam zapewnić pomyślność w nadchodzącym roku.

  Wybraliśmy kilka najpopularniejszych przesądów sylwestrowych.

  Zatem dlaczego w sylwestra warto trzymać się z dala od odkurzacza, miotły i generalnie kategorycznie unikać domowych porządków?
  To proste, domowe porządki mogą wynieść z domu szczęście. Czemu rano należy myć twarz zimną, a nie ciepłą wodą, po co nam nowa bielizna i dlaczego warto w sylwestra zrezygnować z diety, za to pamiętać o pocałunku? Zobaczcie nasze wideo.

  Sylwestrowe przesądy


  Zobacz krótki filmik i sprawdź, co robić, a czego nie robić przed Sylwestrem.  Dzieci śpiewają kolędy. Kliknij i posłuchaj


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama