Akcja "grawer". Będzińscy policjanci znakowali przedmioty by...

  Akcja "grawer". Będzińscy policjanci znakowali przedmioty by zabezpieczyć przed kradzieżą ZDJĘCIA

  Sauer

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Akcja "grawer". Będzińscy policjanci znakowali przedmioty by zabezpieczyć przed kradzieżą ZDJĘCIA
  1/8
  przejdź do galerii

  ©fot. KPP Będzin

  Na osiedlu Syberka dzielnicowi znakowali przedmioty. Mógł przyjść każdy i przynieść elektronarzędzia, rowery. Dosłownie wszystko, co mogłoby stać się łupem złodziei. Akcja "grawer" bardzo spodobała się mieszkańcom.
  Akcja prewencyjna "Grawer - oznakuj swoją własność" w założeniu ma dać mieszkańcom powiatu możliwość uczestnictwa w budowie lokalnego poziomu bezpieczeństwa. W najbliższym czasie w trakcie organizowanych festynów i pikników będzie kontynuowana.

  Akcja prewencyjna "Grawer - oznakuj swoją własność" realizowana przez Komendę Powiatową Policji przy współpracy z Wydziałem Zarządzania Bezpieczeństwem Publicznym Starostwa Powiatowego w Będzinie ma na celu przede wszystkim zapobieżenie kradzieży oznakowanych przedmiotów oraz możliwość rejestracji skradzionych przedmiotów na podstawie nadanego numeru identyfikacyjnego. Oznakowane rzeczy w przypadku zagubienia lub odzyskania po kradzieży będą mogły też szybciej wrócić do swoich prawowitych właścicieli.

  W czasie akcji policjanci przy użyciu specjalnego narzędzia grawerujacego, bezpłatnie nanocić będą na rowery, narzędzia i elektronarzędzia czy sprzęt ogrodowy indywidualne numery. Właściciele rzeczy otrzymają także dodatkową naklejkę informującą o oznakowaniu przedmiotu. Akcja inaugurująca nową inicjatywę przyciągnęła na będzińskie osiedle Syberka wielu zainteresowanych.\W trakcie czterech godzin akcji oznakowano ponad 40 rowerów. Kolejna edycja akcji planowana jest na 18 czerwca podczas Pikniku Rodzinnego „Dzień dla Rodziny” na terenie obiektów sportowych przy III L.O. im. C.K. Norwida w Będzinie.

  ZOBACZ KONIECZNIE: NASZA RAMÓWKA
  DZISIAJ POLECAMY PROGRAM KATARZYNY KAPUSTY Z CYKLU TU BYŁAM  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   gwarancja

   Zygmunt (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Niestety przy mechanicznej ingerencji w ramę roweru tracimy gwarancję producenta na rower. Przykre ale prawdziwe. O tym też powinni panowie poinformować osoby, które zdecydują się na grawerowanie....rozwiń całość

   Niestety przy mechanicznej ingerencji w ramę roweru tracimy gwarancję producenta na rower. Przykre ale prawdziwe. O tym też powinni panowie poinformować osoby, które zdecydują się na grawerowanie. Zwłaszcza jak jest to nowy rowerek ....zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama