Będzin: przez trzy lata napastował kobietę w... autobusie

  Będzin: przez trzy lata napastował kobietę w... autobusie

  Sauer

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Będzin: przez trzy lata napastował kobietę w... autobusie
  Policjanci z wydziału kryminalnego Komendy Powiatowej Policji w Będzinie, zatrzymali 27-letniego mieszkańca miasta, który kilkukrotnie w autobusie napastował młodą kobietę. Mężczyzna dopuścił się na przestrzeni trzech lat w sumie czterech ataków na 21-letnią będziniankę.
  Będzin: przez trzy lata napastował kobietę w... autobusie
  Mężczyzna za każdym razem działał w podobny sposób. Stojąc na przystanku autobusowym lub korzystając już ze środków komunikacji publicznej wypatrywał swojej ofiary. Podróżując autobusem linii 40 lub 616 korzystał nierzadko z panującego w nim tłoku zbliżając się do upatrzonej kobiety, by następnie dotykać ją w różne części ciała. Kobieta na początku bagatelizowała zachowanie mężczyzny, jednak po kolejnym zdarzeniu, które miało miejsce w grudniu ubiegłego roku postanowiła powiadomić policję.

  - Mimo niewielu informacji dotyczących głównie wyglądu mężczyzny oraz linii autobusowych, z których mógł on korzystać, policjantom udało się zatrzymać 27-letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna przyznał się do napastowania kobiety, a w kontakcie z policjantami przyznał, że do podobnych czynów dopuścił się w komunikacji publicznej wobec wielu innych kobiet - mówi podkom. Paweł Łotocki, oficer prasowy Komendy Powiatowej Policji w Będzinie.

  Mężczyźnie grozi nawet do trzech lat więzienia. Śledczy aktualnie ustalają inne kobiety, które mogły stać się ofiarami 27-latka. Wszystkie panie, które był napastowane w podobny opisany powyżej sposób, szczególnie w trakcie podróży środkami komunikacji publicznej między Sosnowcem i Będzinem w okresie od 2014 roku proszone są o kontakt z Komendą Powiatową Policji w Będzinie tel. (32) 36 80 266, (32) 36 80 255 lub z najbliższą jednostką policji pod numerami alarmowymi 112 i 997. Informacje można również przekazać za pomocą poczty elektronicznej dyzurny@bedzin.ka.policja.gov.pl

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Rasiol na gościnnych wystympach

   ModySlonzok (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 4

   .

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama