CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2016 - Gala finałowa już za nami

  CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2016 - Gala finałowa już za nami

  Redakcja

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  CEWE FOTOKSIĄŻKA ROKU 2016 - Gala finałowa już za nami
  1/24
  przejdź do galerii
  Tytuły nadane, nagrody rozdane. 5 edycja ogólnopolskiego konkursu na najlepszą CEWE FOTOKSIĄŻKĘ ROKU 2016 została zakończona. Co miesiąc, Jury i internauci wybierali dwie CEWE FOTOKSIĄŻKI miesiąca. Tradycyjnie, ich autorzy zostali zaproszeni na uroczystą galę, podczas której ostatecznie rozstrzygnięto konkurs. W tym roku, odbyła się ona w hotelu „Solidaris” w Kędzierzynie-Koźlu.
  Zanim zaproszeni goście z różnych regionów Polski poznali werdykt, zwiedzili siedzibę firmy CEWE - jedno z największych laboratoriów fotograficznych w Polsce, będącym częścią międzynarodowego koncernu CEWE Stiftung.

  W trakcie spotkania, jury złożone z laureatów konkursu, wybrało spośród CEWE FOTOKSIĄŻEK nagrodę publiczności – zwycięzcą została Pani Małgorzata Socała za projekt „Moje miary czasu”.

  Następnie przyszedł czas na uroczystą galę w hotelu, gdzie na gości i laureatów czekał nie tylko posiłek, który umilał kwartet smyczkowy, lecz także wystawa najlepszych prac nadesłanych w ramach międzynarodowego konkursu „Our World is Beautiful” – jego organizatorem również jest firma CEWE.

  Na koniec nadszedł czas na ostateczne rozstrzygnięcie konkursu. Nagroda główna, wycieczka o wartości 10 000 zł, ufundowana przez biuro turystyczne ITAKA, powędrowała do… Pani Małgorzaty Socały. Jej CEWE FOTOKSIĄŻKA „Moje miary czasu” została tym samym podwójnie wybrana, a sukcesu gratulowali członkowie Jury, uczestnicy konkursu oraz przedstawiciele siatkarskiego mistrza Polski - ZAKSA Kędzierzyn-Koźle. Na podium konkursu znalazły się również „Polskie zamki i pałace” (Rafała Bober) oraz „Porto 2016” (Przemysław Garbacz). Takie wydarzenia nie tylko zrzeszają pasjonatów fotografii, lecz także inspirują do szlachetnej formy utrwalenia wspomnień na zdjęciach. Przed nami 6 edycja konkursu – może więc za rok to Ty sięgniesz po tytuł autora CEWE FOTOKSIĄŻKI ROKU?

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo