Drzazga, Mańka-Szulik, Jonas... Te nazwiska warto zapamiętać

  Drzazga, Mańka-Szulik, Jonas... Te nazwiska warto zapamiętać

  Katarzyna Domagała-Szymonek, Anna Zielonka

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Drzazga, Mańka-Szulik, Jonas... Te nazwiska warto zapamiętać
  Znamy nazwiska 50 najbardziej wpływowych kobiet w województwie śląskim. Wybrali je nasi Internauci podczas trwającego na portalu dziennikzachodni.pl plebiscytu. W czołówce znalazły się dwie bizneswoman i jedna pani prezydent. Przed nami jeszcze gala wręczenia nagród, na której dowiemy się, które z kandydatek trafiły do ścisłej dziesiątki, wybranej przez nasze jury.
  Drzazga, Mańka-Szulik, Jonas... Te nazwiska warto zapamiętać
  Jak odnieść życiowy sukces i stać się wzorem do naśladowania? Te panie znają na to odpowiedź doskonale. Są przecież najbardziej wpływowymi kobietami w całym naszym regionie. Co robią? Wyliczać można długo. Przypominamy, że wśród nich znalazły się m.in. prezeski wielkich przedsiębiorstw, fundacji i stowarzyszeń, działaczki społeczne i polityczne, posłanki i senatorki, włodarze miast i gmin, a także aktorki, reżyserki, piosenkarki, pisarki, poetki, siostry zakonne, lekarki, naukowcy, prokuratorzy, sportsmenki.
  To nasi Internauci wybrali grupę - ich zdaniem - szczególnie zasługujących na uznanie kandydatek w naszym konkursie na „50 najbardziej wpływowych kobiet woj. śląskiego”. Walka między paniami była naprawdę zażarta, a wyniki zmieniały się na bieżąco. W końcu możemy ogłosić, że w ścisłej czołówce internetowej części plebiscytu znalazły się kolejno: Beata Drzazga, Małgorzata Mańka-Szulik, Teresa Jonas, Gabriela Pudlo-Chojnacka i dr Katarzyna Michalska-Małecka.

  Z medycyną związana od lat  Ponad 144 tysiące głosów zebrała Beata Drzazga, założycielka i właścicielka BetaMed SA, ogólnokrajowej firmy świadczącej usługi długoterminowej opieki domowej, która na rynku działa od 15 lat. Tak ogromna liczba zdobytych głosów zagwarantowała jej pierwsze miejsce w pierwszym - internetowym - etapie plebiscytu.

  - Bardzo mi miło, że tylu ludzi mnie docenia i że widzą moje działania na rzecz lokalnej społeczności, osób ciężko chorych i ich rodzin - powiedziała w rozmowie z DZ zwyciężczyni internetowego głosowania. - To dla mnie wielkie uznanie, bardzo wszystkim dziękuję za oddane głosy - podkreślała. O swoich konkurentkach mówiła: zaszczytem było dla mnie być przez czas plebiscytu w gronie tylu wspaniałych kobiet, które, moim zdaniem, również są niezwykłe i niesamowite, w tym, kim są i co robią.

  Drzazga związana jest z branżą medyczną od 28 lat. Po ponad 10 latach pracy w państwowej służbie zdrowia powiedziała dość. Zdecydowała się założyć własną firmę. Efekt to BetaMed. Dziś to nie tylko nazwa firmy. BetaMet to w świecie medycznym dobrze znana marka. Drzazga jest dziś szefową ogólnopolskiej firmy, posiadającej 84 filie w 11 województwach, która zatrudnia 3000 pracowników i opiekuje się ponad 5000 pacjentów.

  Na tym nie koniec. W 2014 roku Drzazga otworzyła Clinica BetaMed Medical Active Care. Placówka świadczy usługi z zakresu nowoczesnej rehabilitacji, pobytów całodobowych dla osób przewlekle chorych i wentylowanych mechanicznie. Oferuje dzienną opiekę dla seniorów oraz prowadzi działalność rozrywkowo-kulturalną dla lokalnej społeczności. Drzazga jest laureatką wielu nagród za jakość usług świadczonych w BetaMed.
  1 3 4 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   MMS -warto zapamiętać

   Gość YZ (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Warto zapamiętać zwłaszcza nazwisko Pani Prezydent Zabrza. Jesteśmy jej bardzo "wdzięczni" za zadłużenie miasta na ponad 52% i tym samym jesteśmy na I miejscu przed takimi miastami jak Kraków czy...rozwiń całość

   Warto zapamiętać zwłaszcza nazwisko Pani Prezydent Zabrza. Jesteśmy jej bardzo "wdzięczni" za zadłużenie miasta na ponad 52% i tym samym jesteśmy na I miejscu przed takimi miastami jak Kraków czy Katowice. Wdzięczność nasza za to jest przeogromna dla Pani Prezydent.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo