Dzieci świętowały swój dzień w Komendzie Wojewódzkiej...

  Dzieci świętowały swój dzień w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach ZDJĘCIA

  MAD

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Dzieci świętowały swój dzień w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach
  1/16
  przejdź do galerii

  Dzieci świętowały swój dzień w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach ©KMP Katowice

  Dzisiaj, z okazji Dnia Dziecka, śląscy policjanci przygotowali dla najmłodszych niespodziankę. W tym wyjątkowym dniu zorganizowali dzień otwarty w Komendzie Wojewódzkiej Policji w Katowicach. Dzieci miały okazję m.in. bliżej przyjrzeć się wyposażeniu policjantów, czy też sprawdzić swoje umiejętności w jeździe na rowerze na profesjonalnym torze.
  Z okazji Dnia Dziecka policjanci z komendy wojewódzkiej w Katowicach zorganizowali dzień otwarty dla najmłodszych i ich opiekunów. Były pokazy radiowozów, sprzętu oraz wyposażenia.

  Ale to tylko część atrakcji, które przygotowali dla dzieci śląscy policjanci. W trakcie imprezy zaprezentowano sprzęt Samodzielnego Pododdziału Antyterrorystycznego Policji w Katowicach oraz elementy wyposażenia specjalnego Kompanii Wzmocnienia OPP w Katowicach. Wśród gości nie mogło zabraknąć również policyjnej maskotki - Sznupka, z którym dzieci chętnie pozowały do zdjęć.

  Udział w wydarzeniu wzięli także policjanci z Wydziału Ruchu Drogowego, którzy przygotowali dla najmłodszych „miasteczko ruchu drogowego”.

  Dzieci miały okazję zaprezentować swoje umiejętności jazdy rowerem na specjalnym torze przeszkód a także wykazać się wiedzą z zakresu przepisów ruchu drogowego.

  ZOBACZCIE FILM:„Maluch na okładkę”: wielki bal z okazji Dnia Dziecka


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama