Groźny pożar w Rybniku. Paliło się 14 samochodów...

  Groźny pożar w Rybniku. Paliło się 14 samochodów ZDJĘCIA+WIDEO

  Zdjęcie autora materiału

  Bartosz Wojsa

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Groźny pożar w Rybniku. Paliło się 14 samochodów
  1/12
  przejdź do galerii

  Groźny pożar w Rybniku. Paliło się 14 samochodów ©Łukasz Materzok

  W Rybniku-Niewiadomiu, na terenie złomowiska, doszło do wybuchu ognia. Spłonęło 14 samochodów przeznaczonych do rozbiórki! Strażacy mówią, że mogło to być zaprószenie ognia lub podpalenie. Zobaczcie zdjęcia i wideo!
  Wczoraj, w piątek 8 sierpnia wieczorem około godz. 22.30 przy ul. Sportowej w Rybniku-Niewiadomiu, na terenie złomowiska, wybuchł pożar. Na miejsce wysłano łącznie 9 zastępów strażaków.  - Spłonęło 14 samochodów przeznaczonych do rozbiórki, które się tam znajdowały. Ciężko wyczuć, co było przyczyną wybuchu ognia. Mogło to być zaprószenie ognia lub podpalenie - mówi dyżurny strażak z rybnickiej straży pożarnej.

  Strażacy walczyli z ogniem przez niecałe dwie godziny. Przed północą opanowali pożar. - Do godziny 2. strażacy prowadzili jeszcze nadzór nad pogorzeliskiem - mówią polijanci.

  Tych przestępczyń szuka policja. Poznajecie? Oto nazwiska  Największe absurdy Śląska i całej Polski. Nie uwierzycie, jeśli nie zobaczycie  KLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ
  500 ZŁ NA DZIECKO WNIOSKI + FORMULARZE

  KLIKNIJ W OBRAZ I ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ WNIOSEK W PROGRAMIE RODZINA 500 PLUS

  Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo