Gwiazdy wędkarstwa w Sosnowcu!

  Gwiazdy wędkarstwa w Sosnowcu!

  redakcja

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Gwiazdy wędkarstwa w Sosnowcu!

  ©Targi Rybomania

  W dniach 24-26 marca na EXPO Silesia w Sosnowcu odbędzie się już druga edycja Targów Wędkarskich RYBOMANIA. To wydarzenie jest areną prezentacji nowości na sezon 2017, ale nie tylko. Dla miłośników wędkarstwa jest też okazją do spotkania się z osobistościami wędkarskiego świata, a tych w naszym kraju naprawdę nie brakuje.
  Gwiazdy wędkarstwa w Sosnowcu!

  ©Targi Rybomania

  Wędkarskie środowisko jest pełne osobistości – wędkarzy, którzy szukają przygody i przemierzają świat w poszukiwaniu gigantycznych ryb. Tak w wielkim skrócie można powiedzieć o gościach specjalnych, którzy w tym roku pojawią na RYBOMANII w Sosnowcu. Każdy z nich ma swoją historię, osiągnięcia i rekordowe okazy na koncie! To prawdziwi pasjonaci, którzy bez wędki nie wyobrażają sobie życia i dla których zasiadki nad wodą to niemalże uzależnienie.
  Wielu z nich to prawdziwi szczęściarze, którym pasję udało się połączyć z życiem zawodowym i dziś są testerami znanych światowych marek wędkarskich lub sami produkują sprzęt wędkarski – przynęty, wędki, zanęty.

  I tu warto wspomnieć, że w tym znakomitym gronie są też uczestnicy prestiżowych zawodów wędkarskich jak chociażby Krzysztof Charmuszko, który w 2014 roku wraz z Andrzejem Walczakiem i Gabrielem Starcem zatryumfowali podczas renomowanych zawodów World Carp Classic, czy Ernest Gutkiewicz – brązowy medalista Mistrzostw Świata oraz Andrzej Wnękowicz, trener Kadry Narodowej Juniorów w Wędkarstwie Muchowym oraz certyfikowany instruktor rzutowy federacji IFFF.
  Ich ogromne zamiłowanie do wędkarstwa sprawia, że są z ikonami branży, otwartymi na wymianę doświadczeń, dzielenie się dobrymi praktykami i spotkania z innymi miłośnikami wędkarstwa. Podczas Rybomanii w Sosnowcu wystąpią na Gigantycznym Akwarium prezentując nowości na kolejny sezon wędkarski i z pewnością zdradzą swój przepis na duuużą rybę.

  RYBOMANIA nadciąga wielkimi krokami. To będzie prawdziwe święto miłośników wędkarstwa, pełne nowości, niezwykłych opowieści o wędkarskich przygodach i rybach życia i pozytywnych emocji.

  Więcej informacji o RYBOMANII w Sosnowcu i zaproszonych gościach na: www.rybomania.com.pl

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama