Industriada 2017 PROGRAM Inauguracja w Chorzowie, finał w...

  Industriada 2017 PROGRAM Inauguracja w Chorzowie, finał w Gliwicach + ATRAKCJE

  Arkadiusz Nauka

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Industriada 2017 PROGRAM Już 10 czerwca rozpocznie się Industriada. Dzień wcześniej czeka nas tzw. rozruch maszyn, który będzie wstępem do głównej imprezy. ZOBACZ PROGRAM INDUSTRIADY 2017
  INDUSTRIADA 2017 PROGRAM

  ZOBACZ KONIECZNIE
  INDUSTRIADA 2017 PROGRAM + NAJWIĘKSZE ATRAKCJE


  Syk maszyny parowej, stukot kół, syreny fabryk, dzwonki wind - to wszystko będziemy mogli usłyszeć już 10 czerwca podczas 8. edycji Industriady. Na Szlaku Zabytków Techniki w tym roku znalazło się 47 obiektów w 28 miastach województwa śląskiego. Są też debiuty, na mapie Industriady pojawiła się była fabryka obrabiarek w Dąbrowie Górniczej, a także hutnicze osiedle w Rybniku. Tegorocznym motywem przewodnim jest rytm maszyn.

  PROGRAM INDUSTRIADY W BIELSKU-BIAŁEJ 2017

  - To będzie niezwykła podróż po Szlaku Zabytków Techniki. Większość prezentowanych wydarzeń kulturalnych będzie odwoływało się do przestrzeni duchowej i pokazywać w jaki sposób rytm maszyn zmienił nasz świat - tłumaczy Marek Zieliński, dyrektor Ars Cameralis Silesiae Superioris, jednej z 11 instytucji kultury zaangażowanych w organizację tegorocznego święta Szlaku Zabytków Techniki.
  26 zdjęć
  Przejdź do galerii

  Galeria dostępna tylko dla abonentów Dziennika Zachodniego

  Industriada 2017 PROGRAM + NAJLEPSZE ATRAKCJE W MIASTACH ZDJĘCIA: Już 10 czerwca rozpoczyna się kolejna edycja Industriady. ZOBACZ NAJLEPSZE WYDARZENIA

  Industriada 2017 PROGRAM + NAJLEPSZE ATRAKCJE W MIASTACH ZDJĘCIA

  Link do głównego zdjęcia

  Industriada 2017 PROGRAM + NAJLEPSZE ATRAKCJE W MIASTACH ZDJĘCIA: Już 10 czerwca rozpoczyna się kolejna edycja Industriady.
  ZOBACZ NAJLEPSZE WYDARZENIA NA KOLEJNYCH KARTACH ZE SLAJDAMI ©zabytkitechniki.pl


  - Na Industradzie każdy znajdzie coś dla siebie. Będzie moc atrakcji dla dzieci i dorosłych - dodaje Wojciech Saługa, marszałek województwa śląskiego.

  Inauguracja Industriady odbędzie się 9 czerwca w Chorzowie na terenie wokół wieży Szybu Prezydent. Wszystko ma się zacząć o godzinie 18:30.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama