Katowice: listonosz został zwolniony za zorganizowanie...

  Katowice: listonosz został zwolniony za zorganizowanie protestu?

  Sauer

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Katowice: listonosz został zwolniony za zorganizowanie protestu?
  Czy listonosz Klaudiusz Wieczorek został zwolniony z pracy bo zorganizował protest listonoszy w Katowicach? Jak twierdzą przedstawiciele grupy inicjatywnej Listonosze Polska, listonosz został zwolniony pod "naciąganym" pretekstem.
  Katowice: listonosz został zwolniony za zorganizowanie protestu?
  Szefostwo Poczty Polskiej tak wystraszyło się wygłaszanych opinii w Internecie i słusznego gniewu pocztowców, że postanowiło zwolnić kolegę Klaudiusza Wieczorka pod naciąganym pretekstem „szkalowania firmy” w Internecie. Jest to zwolnienie całkowicie bezprawne i próba stłumienia wyrażania opinii krytycznych o sposobie zarządzania w tej firmie - czytamy w mailu do redakcji DZ.

  Jak twierdzi Grupa Inicjatywna Listonosze Polska, sprawa ma charakter represji.


  - Oczywiście koledze Klaudiuszowi zostanie udzielona wszelka możliwa pomoc prawna. Organizujemy także wsparcie finansowe. Nie pozostanie ta sytuacja bez odpowiedzi z naszej strony i zapewniamy, że ta odpowiedź dla zarządu będzie bardzo dotkliwa. Byliśmy zresztą na takie manewry ze strony szefostwa przygotowani. Nie będziemy się tu silić na wielkie, patetyczne słowa, bo liczą się czyny. Solidarność pracownicza naszą bronią! - piszą w mailu przedstawiciele grupy.

  Poczta Polska nie chce komentować całej sprawy. - Poczta Polska nie komentuje wewnętrznych spraw kadrowych- poinformował Zbigniew Baranowski, rzecznik prasowy, Poczta Polska S.A.  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama