Katowice: Rozpal dzielnice i przyłącz się do warsztatów...

  Katowice: Rozpal dzielnice i przyłącz się do warsztatów tańca z ogniem! ZDJĘCIA

  LOTA

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Grupa OKB i taniec z ogniem
  1/4
  przejdź do galerii

  Grupa OKB i taniec z ogniem ©Stowarzyszenie Mocni Razem

  Ruszył projekt „Rozpal dzielnice”. Do 30 czerwca w Katowicach będą odbywały się warsztaty tańca z ogniem, autoprezentacji i ruchu scenicznego. Finałem warsztatów będzie improwizowany spektakl ogniowy, który będzie można zobaczyć na terenie miasta aż sześć razy. Organizatorem projektu jest Stowarzyszenie na Rzecz Rozwoju Społeczności Lokalnej „Mocni razem”.
  - Projekt „Rozpal dzielnice” powstał w odpowiedzi na potrzeby ekspresji kulturalnej młodych ludzi oraz na ich potrzebę pielęgnowania i rozwijania hobby. W ramach Stowarzyszenia działa grupa zapaleńców o nazwie OKB. Bardzo chcieliśmy, by ich energia i zapał został doceniony, dlatego szukaliśmy możliwości zorganizowania dla nich profesjonalnych warsztatów - mówi Agnieszka Rzepecka Prezes Stowarzyszenia.


  Obecnie grupa liczy 12 osób, ale jest otwarta na nowych członków w wieku od 15 do 20 lat. W trakcie ustalania jest harmonogram występów na terenie Katowic.

  - Jesteśmy otwarci na propozycje. Jeśli ktoś organizuje festyn lub inną imprezę plenerową - możemy wystąpić na niej bezpłatnie - mówi Marta Płachecka, koordynator projektu. Zgłoszenia można kierować do 20 kwietnia na adres mejlowy mocnirazem16@gmail.com
  Zobacz galerię
  - Taniec z ogniem, to nowatorska forma tańca, w której wykorzystuje się akcesoria do tańca z otwartym ogniem, np. wachlarze, poi i inne. Ich zastosowanie nadaje tańcowi nowego charakteru i tworzy spektakularne widowisko – dodają pomysłodawcy warsztatów.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama