Ważne
  Makabra w Jastrzębiu: Wyskoczył z balkonu na 5. piętrze i...

  Makabra w Jastrzębiu: Wyskoczył z balkonu na 5. piętrze i przeżył WIDEO

  Zdjęcie autora materiału

  Bartosz Wojsa

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Makabra w Jastrzębiu: Wyskoczył z balkonu na 5. piętrze i przeżył
  1/11
  przejdź do galerii

  Makabra w Jastrzębiu: Wyskoczył z balkonu na 5. piętrze i przeżył ©Bartosz Wojsa

  21-letni mieszkaniec Jastrzębia-Zdroju wczesnym, niedzielnym rankiem poszedł do mieszkania swojej cioci. Zdążył jedynie powiedzieć, że ma "problemy", a następnie niespodziewanie skoczył z balkonu na 5. piętrze.
  Wczoraj, w niedzielę, we wczesnych godzinach porannych w jednym z bloków przy ul. Wielkopolskiej w Jastrzębiu-Zdroju doszło do dramatycznej próby samobójczej. Jak udało nam się ustalić, 21-letni jastrzębianin najpierw przeszedł ze swojej klatki do klatki obok, gdzie wszedł do mieszkania swojej cioci.

  - Zdążył jej jedynie powiedzieć, że ma jakieś problemy, ale nie sprecyzował jakie. Wówczas niespodziewanie otworzył balkon i skoczył. Jego bliscy nie zdążyli zareagować - mówi sierżant Bartosz Frątczak w rozmowie z dziennikarzem DZ.

  Mężczyzna skoczył z balkonu na 5. piętrze w bloku. Miał stwierdzone poważne obrażenia wielonarządowe, ale przeżył upadek. Jak udało nam się ustalić, wśród obrażeń wylicza się m.in. połamane nogi i miednicę, a także uraz płuc. Znajduje się na Oddziale Intensywnej Terapii dla Dorosłych w Wojewódzkim Szpitalu Specjalistycznym Nr 2 w Jastrzębiu-Zdroju.

  - Przez 2-3 dni ma być trzymany w śpiączce farmakologicznej, ma już za sobą operację nogi. Nie wiadomo jednak, ile rzeczywiście będzie w tej śpiączce przebywać. Możliwe, że dłużej - wskazuje sierżant Frątczak.

  21-latkowi pobrano już krew do badań na zawartość alkoholu lub środków odurzających. Na razie nie wiadomo, co skłoniło jastrzębianina do podjęcia tak dramatycznego kroku. Nasz dziennikarz ustalił, że wcześniej nie miał nigdy żadnych problemów.
  Zobacz galerię
  - To był dobry chłopak, nie wiem, dlaczego to zrobił - mówi nam jedna z sąsiadek mężczyzny. Większość mieszkańców o zdarzeniu jednak nie wiedziała. - Słyszałam karetkę na sygnale, ale nie miałam pojęcia, że coś się tutaj stało - mówi pani Helena z jednego z bloków przy ul. Wielkopolskiej.

  Teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia badają jastrzębscy funkcjonariusze.  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama