Najlepsze imprezy na weekend w woj. śląskim [16 - 17...

  Najlepsze imprezy na weekend w woj. śląskim [16 - 17 kwietnia 2016]

  red

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów w Bytomiu [FESTIWAL DZIWNIE FAJNE]Już po raz ósmy odbędzie się Festiwal Dziwnie Fajne, czyli Międzygalaktyczny
  1/8
  przejdź do galerii

  Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów w Bytomiu [FESTIWAL DZIWNIE FAJNE]

  Już po raz ósmy odbędzie się Festiwal Dziwnie Fajne, czyli Międzygalaktyczny Zlot Superbohaterów. Będzie radość, muzyka i ekologia. W tym roku imreza będzie trwała trzy dni - od 15 do 17 kwietnia. Celem jest integracja międzypokoleniowa, wspólna zabawa, promocja ekologii i samego Bytomia.

  W programie jest przemarsz superbohaterów, Kiermasz Twórczej Reanimacji Odpadów, a także koncerty, spektakle teatralne i spotkania kabaretowe. W tym roku Bytom odwiedzą tacy artyści jak Ania Rusowicz, Wojtek Mazolewski Quintet, Bloco Pomerania, Kabaret Drzewo a Gada czy Kabaret Młodych Panów.

  Gwoździem imprezy jest sobotni przemarsz osób w strojach, przeważnie własnego autorstwa, od szybu Krystyna na Rynek, wraz z orkiestrą. W przemarszu biorą udział całe rodziny - od najmłodszych do najstarszych członków, grupy znajomych i przyjaciół.

  Na Rynku czeka już na nich kiermasz designerów, projektantów, wizjonerów i wszystkich, którzy reanimując odpady dają im nową szansę na zaistnienie w świecie przedmiotów użytkowych. A w niedzielę będą warsztaty.

  Najlepsze imprezy na weekend w woj. śląskim. Kolejny weekend przed nami. Mamy dla Was kilka propozycji, jak go spędzić: koncerty, kabarety, a nawet... Zlot Superbohaterów. Oto wybrane atrakcje na najbliższy weekend w woj. śląskim. Sprawdźcie koniecznie nasz przewodnik
  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS
  *Co za tragedia! Wybuch gazu zniszczył blok w Jaworznie. Czy to samobójstwo?
  *Pomysły na Majówkę 2016: Ciekawe miejsca i wydarzenia ZOBACZ I SKORZYSTAJ
  *Najlepsze prezenty na Komunię 2016: Dziecko będzie zachwycone
  *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo