Noc z Duchami na Zamku Piastowskim ZDJĘCIA

  Noc z Duchami na Zamku Piastowskim ZDJĘCIA

  Zdjęcie autora materiału

  Arkadiusz Biernat

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Świetnie bawiliśmy się podczas Nocy z Duchami na Zamku Piastowskim
  1/201
  przejdź do galerii

  Świetnie bawiliśmy się podczas Nocy z Duchami na Zamku Piastowskim ©Grzegorz Nowak

  Gry i zabawy dla dzieci, sceny z Dzikiego Zachodu, street workout, dobra muzyka i pokaz laserowy... Zobaczcie na zdjęciach, jak bawiliśmy się podczas Nocy z Duchami na Zamku Piastowskim.

  Noc z Duchami na Zamku Piastowskim


  Zobacz galerię

  Zamkowa Noc z Duchami rozpoczęła się od pokazów fizycznych (gry terenowej) w wykonaniu Jana Kalabińskiego, Patrycji Kozak oraz uczniów i absolwentów Centrum Kształcenia Zawodowego i Ustawicznego Nr 2 „Mechanik”. „Poszukiwanie ducha fizyki na Zamku Piastowskim” - to gra terenowa, która czekała na wszystkich chętnych polegająca na odnalezieniu stanowisk z doświadczeniami w różnych zakamarkach Zamku Piastowskiego w Raciborzu.
  Potwierdzeniem „skosztowania” wiedzy z dziewięciu źródeł były specjalne pieczęcie, które należało zebrać na karcie gry. Następnie należało oddać wypełnione karty gry, w celu odbioru nagród w punkcie rejestracji.

  Jednocześnie, młodsze dzieci bawiły się z Crazy Clubem. Wszystkich chętnych do zabawy zaproszono na „Podróż dookoła Europy”. Animatorki „z całej Europy” zaprosiły dzieci do wesołego Pociągu z przygodami. Następnie wychowankowie Młodzieżowego Domu Kultury w Raciborzu zaprosili na specjalny program-show. A za sprawą aktorów z Miasteczka Westernowego Twinpigs uczestnicy Nocy z Duchami przenieśli się „Na Dziki Zachód”. Dzięki temu wszyscy poczuli westernowego ducha i przenieśli się z raciborskiego Zamku Piastowskiego wprost na upalny Dziki Zachód, gdzie pojedynki rewolwerowców były na porządku dziennym.

  W tym czasie na dziedzińcu była również instalacja artystyczna żywa rzeźba – „Bańkowe Wróżki”, z którą można było wykonać sobie pamiątkowe zdjęcia. Na dziedzińcu był też Dawid Łomnicki ze Street Workout Racibórz. Członkowie grupy trenują mięśnie dzięki ćwiczeniom, wykorzystującym samą masę ciała. Członkowie grupy zaprezentowali efektowny pokaz, poczym wszystkie chętne osoby również mogły spróbować swoje możliwości we wspomnianych ćwiczeniach.

  VI Zamkową Noc z Duchami uświetniła również fotobudka my-selfie.pl, która zapewniła mnóstwo śmiechu i pozytywnych wrażeń! Rozbawiła uczestników i zapewniła wspomnienia i pamiątkę na całe życie! Chętni mieli możliwość wykonanie trzech ujęć i wydrukowanie w dwóch egzemplarzach w rozmiarze 5x15cm.

  W trakcie całego wieczoru można było smakować i delektować się jedynymi w swoim rodzaju lodami z Baborowa. Zagościła bowiem na dziedzińcu „Lodziarnia Pod orzechem - Lody Mistrzowskie - naturalnie dobre”. Właściciele mobilnej lodziarni zaprosili na lody własnej produkcji oparte na najlepszych dostępnych lokalnych produktach oraz wyselekcjonowanych surowcach włoskich.

  Był też Tomasz Signus, przedsiębiorca i właściciel wypożyczalni kajaków WAKA wraz ze swoim sprzętem.

  ZOBACZ TEŻ: Polub nas na Facebooku i bądź na bieżąco z informacjami z Raciborza i okolic! [KLIKNIJ W LINK]

  Na zakończenie VI Zamkowej Nocy z Duchami na wielki finał odbył się wyjątkowy i niepowtarzalny koncert Electrica Duo - Kasia & Paula oraz show muzyczno-wizualny Kasia Szubert feat Visual Sensation. Koncert to niesamowita muzyka, światło i lasery przestrzenne, które dostarczyły niezapomnianych wrażeń. To koncert jakiego w Raciborzu jeszcze nie było!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama