Osadzony podpalił Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w...

  Osadzony podpalił Ośrodek Szkolenia Służby Więziennej w Kulach WIDEO Z ĆWICZEŃ

  AKC/KPP

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W Ośrodku Szkolenia Służby Więziennej w Kulach osadzony podpalił jeden z budynków. Na szczęście ogień został szybko ugaszony, a podpalacz zatrzymany. Tak w skrócie wyglądał przebieg przeprowadzonego ćwiczenia, w którym brali udział policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku. ZOBACZ WIDEO
  Podpalenie to element ćwiczeń na terenie OSSW w Kulach
  1/4
  przejdź do galerii

  Podpalenie to element ćwiczeń na terenie OSSW w Kulach

  Kłobuccy mundurowi wzięli udział w ćwiczeniach, które odbyły się na terenie Ośrodka Szkolenia Służby Więziennej w Kulach. Przeprowadzone działania miały na celu sprawdzenie możliwości mobilizacyjne oraz współpracę policji z innymi służbami ratowniczymi.

  Ćwiczenia rozpoczęły się od telefonicznego zgłoszenia do dyżurnego OSSW w Kulach, które dotyczyło podpalenia jednego z budynków na terenie ośrodka. Ogłoszono alarm dla funkcjonariuszy OSSW, a następnie zarządzono ewakuację wszystkich pracowników i słuchaczy znajdujących się na zagrożonym terenie.
  Zobacz galerię
  Po kilkunastu minutach od zgłoszenia na miejsce przybyli policjanci z Komendy Powiatowej Policji w Kłobucku, którzy dokonali zatrzymania obezwładnionego przez funkcjonariuszy służby więziennej podpalacza.

  Po wykonaniu wszystkich procedur pracownicy i słuchacze mogli spokojnie wrócić na zajęcia. Ćwiczenia te były jednym z elementów doskonalenia systemu reagowania i koordynowania działania służb ratowniczych w sytuacjach zagrożenia.

  Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama