Podejmij wyzwanie #KENWOODCHALLENGE

  Podejmij wyzwanie #KENWOODCHALLENGE

  Redakcja

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Jeśli myślisz o zrzuceniu zbędnych kilogramów i chcesz przygotować swoje ciało na nadchodzące wakacje, koniecznie podejmij wyzwanie #KENWOODCHALLENGE z Kasią Wolską.
  Podejmij wyzwanie #KENWOODCHALLENGE
  Przez 21 dni uczestnicy akcji otrzymywać będą na komunikatorze Messenger filmy wideo z treningami, porady związane ze zdrowym trybem życia oraz przepisy na fit przekąski i koktajle. Każdego dnia można spodziewać się nowej dawki motywacji. Aby stać się uczestnikiem akcji, wystarczy wysłać wiadomość na facebookowym fanpage’u marki Kenwood. Co istotne, do wyzwania można dołączyć w dowolnym momencie. Akcja potrwa do 30 czerwca. Szczegóły na: www.kenwoodchallenge.com

  Motywować do zmian będzie ambasadorka akcji - Kasia Wolska, znana trenerka personalna, która angażuje się w liczne przedsięwzięcia związane z aktywnym trybem życia oraz zdrowym i świadomym odżywianiem. Jak sama mówi: „Pokonywanie własnych granic daje ogromną satysfakcję. W #KenwoodChallenge się swoją determinacją i energią z innymi, motywując ich tym samym do zmian i pokazując, że zdrowy tryb życia i sport mogą stać się ich nową, lepszą codziennością”.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama