Skoczów hucznie wita Nowy Rok 2017 i rozpoczyna jubileusz...

  Skoczów hucznie wita Nowy Rok 2017 i rozpoczyna jubileusz miasta ZDJĘCIA

  Zdjęcie autora materiału

  Andrzej Drobik

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Skoczów rozpoczął rok jubileuszu 750-lecia miasta
  1/15
  przejdź do galerii

  Skoczów rozpoczął rok jubileuszu 750-lecia miasta ©Andrzej Drobik

  Nowy Rok 2017 w Skoczowie. Zobaczcie, co działo się w Sylwestra w Skoczowie. W Skoczowie sylwestrowa impreza na rynku była okazją na huczne rozpoczęcie jubileuszu 750-lecia miasta. Głównym punktem obchodów były laserowy pokaz historii Polski.
  - W tym roku okazja do świętowania jest wyjątkowa, wspólnie rozpoczynamy bowiem rok jubileuszu 750 lecia miasta Skoczów - mówiła podczas rozpoczęcia sylwestra na skoczowskim rynku Julia Raszka, dyrektor MCK "Integrator".

  Jubileusz i zarazem przywitanie nowego roku rozpoczęła 45-minutowa prezentacja laserowa, podczas której widzowie mogli zapoznać się z historią Polski. Lasery i efekty świetlne, podkreślane oprawą muzyczną pokazały także najważniejsze momenty historii miasta, od jego początków, poprzez rozwój rzemiosła, bitwę pod Skoczowem po wizytę w mieście Jana Pawła II.

  Skoczów przygotował na cały rok 2017 dużo atrakcji. Już 6 stycznia na skoczowskim rynku odbędzie się akcja plenerowa "Fotografujemy 750 koronowanych głów". Zdjęcia będzie można później zobaczyć podczas wystawy plenerowej na Rynku, która potrwa od 16 stycznia do 28 lutego.

  Dzieci śpiewają kolędy. Kliknij i posłuchaj


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo