Slow Wedding Day, czyli jak zrobić ślub, który nie wpadnie w...

  Slow Wedding Day, czyli jak zrobić ślub, który nie wpadnie w banał [ZDJĘCIA]

  JAK

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Slow Wedding Day, czyli jak zrobić ślub, który nie wpadnie w banał [ZDJĘCIA]
  1/7
  przejdź do galerii

  ©FOT. Materiały Prasowe

  Jak zrobić ślub wykraczający poza banał i standard? Tego m.in. będzie się można dowiedzieć podczas nietypowych targów ślubnych, które odbędą się w niedzielę (8 maja) w Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6 w Czechowicach-Dziedzicach. Patronat nad imprezą sprawuje „Dziennik Zachodni”.
  Która para nie marzy o tym, żeby jej ślub był wyjątkowy, niezapomniany, odbył się w nietypowym miejscu i miał niepowtarzalny klimat? Chyba każda, ale nie każdą stać - i nie chodzi tu o pieniądze - na pomysłowość, odrobinę szaleństwai przede wszystkim odwagę przełamania schematu, bez obawy, co powie ciocia lub wujek, których zaprosiliśmy na ten wyjątkowy dzień.

  Na szczęście osób, które chcą zrobić ślub inaczej przybywa - z roku na rok, a nawet z miesiąca na miesiąc.
  Właśnie dla takich „niespokojnych” duchów organizowane są w niedzielę (8 maja) targi ślubne Slow Wedding Day w Czechowicach-Dziedzicach. Impreza odbędzie się w odnowionej, klimatycznej starej gorzelni, która od jakiegoś czasu funkcjonuje jako Przestrzeń Kreatywna Kotulińskiego 6.

  - W targach wezmą udział nietypowe firmy z branży ślubnej, które także mają dość „bezowej” stylistyki ślubnej, czyli sukien z gorsetami, tipsów, sztucznego makijażu, kotleta de volaille i generalnie typowego podejścia do wesel z pierwszym tańcem, według utartego schematu i scenariusza - mówi Dorota Proske, właścicielka czechowickiej Przestrzeni Kreatywnej Kotulińskiego 6, która ma doświadczenie w organizowaniu ślubów nietypowych, w klimatycznym miejscu, w stylu slow - delektując się życiem i tym, co wokół nas.

  Proske podkreśla, że często młode pary, jak już znajdą jakieś fajne i nietypowe miejsce (i nie jest to remiza strażacka) na przyjęcie weselne, to nie wiedzą, co dalej - gdzie zamówić wszystkie pozostałe rzeczy, jak przygotować jedzenie, jak ustroić przestrzeń, jak załatwić didżeja czy nawet jaką wybrać garderobę, żeby wszystko do siebie pasowało.

  Stąd wziął się pomysł na zorganizowanie targów ze świeżym spojrzeniem na ślub - Slow Wedding Day, w których weźmie udział około 40 firm z branży ślubnej z całej Polski. Impreza w dawnej gorzelni potrwa od godz. 11.00 do 17.00.

  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS
  *Matura 2016: Jak pisać, żeby zdać ARKUSZE + ODPOWIEDZI + TESTY
  *Nowy abonament RTV, czyli opłata audiowizualna z rachunkiem za prąd ZASADY, KWOTY, ZWOLNIENIA!
  * Kara za gwałt zbiorowy w Pietrzykowicach za niska! Jest apelacja
  *Pomnik powstań śląskich zapłonął na czerwono ZDJĘCIA + WIDEO
  *Najlepsze prezenty na Komunię 2016: Dziecko będzie zachwycone

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama