„Soki i musy – witaminy w SMART formie”

  „Soki i musy – witaminy w SMART formie”

  DM

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  „Soki i musy – witaminy w SMART formie”
  Czy wiesz, że zgodnie z zaleceniami Światowej Organizacji Zdrowia powinniśmy spożywać minimum 400 g owoców i warzyw dziennie, najlepiej w 5 porcjach? Porcja to jeden średniej wielkości owoc lub warzywo, a jedną z porcji może stanowić szklanka soku (200 ml) lub saszetka (100 g) musu. Soki 100% i musy owocowo-warzywne to produkty, które w łatwy i dostępny sposób urozmaicają dietę. Nie zawierają dodanych substancji, dlatego też odpowiadają składem owocom i warzywom, z których zostały wyprodukowane.
  „Soki i musy – witaminy w SMART formie”
  Owoce, warzywa, soki i musy powinny być nieodłącznym elementem zbilansowanej diety dzieci oraz dorosłych. Dostarczają wielu cennych substancji: witamin, związków mineralnych, mikro i makroelementów, antyoksydantów, oraz innych aktywnych biologicznie składników. Więcej informacji na ten temat znajdziecie na:www.sokiimusy.eu


  KONKURS: Dla czytelników mamy 5 dysków zewnętrznych USB 3.0, 500 GB od organizatorów programu edukacyjnego „Soki i musy – witaminy w SMART formie”. Wystarczy, odpowiedzieć na pytanie: Dlaczego 100% soki i musy owocowo-warzywne to SMART witaminy? Wyślij SMS o treści DZSOK.uzasadnienie oraz imię i nazwisko na numer 72355. Na SMS-y czekamy od dnia 19 do 23 sierpnia br. (do godz. 23.59). Zwycięzców poinformujemy o wygranej SMS-owo w dniu 24.08.17 r. Cena jednego SMS-a to 2,46 zł z VAT-em. Regulamin konkursu jest dostępny na stronie internetowej www.dziennikzachodni.pl.

  Czytaj także

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo