Superstrażak i Superjednostka PSP i OSP [Startuje GŁOSOWANIE...

  Superstrażak i Superjednostka PSP i OSP [Startuje GŁOSOWANIE SMS]

  Patryk Drabek

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Superstrażak i Superjednostka PSP i OSP [Startuje GŁOSOWANIE SMS]
  1/5
  przejdź do galerii
  W piątek o godzinie 12:00, kończy się głosowanie za pomocą tzw. klików i Facebooka w plebiscycie Superstrażak i Superjednostka PSP i OSP województwa śląskiego. Do 4 lipca głosy na swoich faworytów można oddawać tylko SMS-owo.
  W poszczególnych kategoriach prowadzą obecnie Sebastian Chrapek z OSP Hażlach (Superstrażak OSP), OSP Poczesna, Łukasz Hutkiewicz z KM PSP w Częstochowie (Superstrażak PSP) oraz Komenda Miejska PSP w Rudzie Śląskiej.
  Aktualne wyniki znajdziecie, klikając w poniższe linki.
  KLIKNIJ i GŁOSUJ TUTAJ
  [Superstrażak OSP w województwie śląskim edycja 2016]

  [Superjednostka OSP w województwie śląskim edycja 2016]

  [Superstrażak PSP w województwie śląskim edycja 2016]

  Superjednostka PSP w województwie śląskim edycja 2016  Do 24 czerwca (godz. 11.59) trwa głosowanie za pomocą Facebooka i „klików”. Do 4 lipca będzie można głosować już tylko SMS-owo.

  Przypominamy, że wciąż możecie zgłaszać swoje kandydatury - zarówno strażaków, jak i jednostki (jeśli brakuje ich w plebiscycie). Dla zwycięzców przewidziane są nagrody pieniężne ufundowane przez komendanta wojewódzkiego PSP (dla jednostki i strażaka w kategorii PSP), voucher na pobyt weekendowy dla 2 osób w Hotelu Fajkier w Lgocie Murowanej (dla Superstrażaków) oraz sesje zdjęciowe (dla zwycięskich jednostek). Triumfatorzy będą również bohaterami materiałów, które zostaną opublikowane w piątkowych dodatkach do Dziennika Zachodniego.

  Ponadto firma Kadimex ufundowała nagrody o wartości niemal 3 tysięcy złotych. Dla strażaka OSP - toporek wielofunkcyjny Paratech Biel Tool (amerykański, odkuwany z jednego elementu z dożywotnią gwarancją), a dla jednostki - zestaw złożony z rozdzielacza B/CBC, smoka ssawnego 110 oraz węża ssawnego 110 2,5 m. W jaki sposób zgłosić jeszcze kandydaturę? Wystarczy wejść na stronę internetową www.dziennikzachodni.pl/superstrazak. Następnie wybieramy właściwą kategorię (strażak OSP, PSP, jednostka OSP), klikamy w ikonkę „dodaj kandydata” (wcześniej trzeba zalogować się w naszym serwisie - dop. red.).

  Na koniec musimy dodać opis i zdjęcia oraz zaakceptować regulamin. Naszymi partnerami są: Komenda Wojewódzka Państwowej Straży Pożarnej w Katowicach, Oddział Wojewódzki Związku OSP RP, Hotel Fajkier w Lgocie Murowanej oraz firma Kadimex.

  *EURO 2016: Transmisje, relacje, zdjęcia i filmy wideo
  *Słońce, palmy i sztuczna Rawa. Tylko się nie kąpcie! ZDJĘCIA + WIDEO
  *Ranking Uczelni Wyższych Perspektywy 2016: Ale niesamowity skok śląskich szkół!
  *Ile zarabiają pielęgniarki? Oto prawdziwe paski wynagrodzeń
  *Nowy abonament RTV, czyli opłata audiowizualna z rachunkiem za prąd ZASADY, KWOTY, ZWOLNIENIA!
  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama