Szalony Babski Comber w clubie Marquee w Katowicach...

  Szalony Babski Comber w clubie Marquee w Katowicach [GALERIA]

  Zdjęcie autora materiału

  Szymon Kamczyk

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Szalony Babski Comber w clubie Marquee w Katowicach [GALERIA]
  1/21
  przejdź do galerii

  ©Vip Event 4 You / Video-land.pl

  W katowickim klubie Marquee odbyła się szalona impreza specjalnie dla pań - Babski Comber, która przyniosła niezapomniane wrażenia.
  Cóż to była za impreza! Panie wzięły udział w wyjątkowym wieczorze tylko dla pań w Katowicach, który organizowała firma Vip Event 4 You. Na scenie pojawili się wykonawcy disco polo - Maczo i Ellixir, którzy roztańczyli panie, a także mistrzowie Polski chippendales z lat 2015 i 2016 - Vito i Buźka. Był też iluzjonista Konrad Mościński oraz niezapomniany prowadzący - Benito

  Zobacz galerię


  Kolejna wyjątkowa impreza specjalnie dla kobiet już w najbliższy piątek w rybnickim klubie Ambrozja. Będzie to Exclusive Babski Comber, który rozpocznie się o godz. 20.00. Bilety w przedsprzedaży 20 zł, w dniu imprezy 30 zł.W programie główną atrakcją są występy tancerzy erotycznych.Na uczestniczki czekać będą również konkursy z nagrodami ( m.in. karnety na fitness, bony na wykonanie makijażu, bony na wykonanie masażu, czy też krótki kurs tańca), konsultacje kosmetyczne oraz trening personalny z gościem specjalnym - Łukaszem Bezrąkiem, który będzie udzialał konsultacji trenerskich dla zainteresowanych Pań.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama