Ważne
  Tarnowskie Góry: TCKowe Kino Objazdowe w Osadzie Jana

  Tarnowskie Góry: TCKowe Kino Objazdowe w Osadzie Jana

  Zdjęcie autora materiału

  Magdalena Grabowska

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Tarnowskie Góry: TCKowe Kino Objazdowe w Osadzie Jana
  TCKowe Kino Objazdowe zawitało wczoraj w kolejnej dzielnicy Tarnowskich Gór – Osadzie Jana. Dzieciaki, wraz ze swoimi rodzicami, oglądały film „Artur i Miminki”. Każdy mógł rozłożyć kocyk, wziąć coś do jedzenia i wspólnie ze znajomymi spędzić czas w plenerze.
  Tarnowskie Góry: TCKowe Kino Objazdowe w Osadzie Jana
  Kolejne TCKowe Kino Objazdowe będzie w Starych Tarnowicach przed wejściem Szkoły odstawowej nr 15 przy ulicy Litewskiej 6.
  O godzinie 20.00 zostanie puszczony film „LEGO PRZYGODA” - TCKowe kino objazdowe zawita w dziesięciu dzielnicach Tarnowskich Gór. Z racji wakacji, chcieliśmy zorganizować atrakcję dla mieszkańców. Myślę, że zarówno dzieci jak i dorośli będą zadowoleni – mówi Grzegorz Kaźmierski z Tarnogórskiego Centrum Kultury.

  - Bardzo mi się podoba kino, szczególnie, że jest w plenerze – mówi Stanisław Janic, który przyszedł wczoraj na film „Artur i Miminki” ze swoją wnuczką Natalką. – Wnuczka ogląda z przyjemnością bajki, ja również bo muszę oglądać razem z nią – śmieje się.

  Na projekcję w Reptach, według Grzegorza Kaźmierskiego, przyszło około 400 osób. – Dzisiaj, w Osadzie Jana jest podobnie. W danej dzielnicy puszczamy jedną projekcję, ale w przyszłym roku zamierzamy zrobić dwie lub trzy w zależności od tego jak ludzie będą teraz reagowali na kino – mówi Grzegorz Kaźmierski.

  Tych przestępczyń szuka policja. Poznajecie? Oto nazwiska  Podwyżki w Biedronce, Lidlu, Auchan. Ile zarabiają?  KLIKNIJ PONIŻEJ I POBIERZ
  500 ZŁ NA DZIECKO WNIOSKI + FORMULARZE


  KLIKNIJ W OBRAZ I ZOBACZ JAK PRAWIDŁOWO WYPEŁNIĆ WNIOSEK W PROGRAMIE RODZINA 500 PLUS


  Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama