Złodziej kradł bombonierki i czekolady. Wybierał tylko...

  Złodziej kradł bombonierki i czekolady. Wybierał tylko markowe

  Zdjęcie autora materiału

  Tomasz Szymczyk

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Złodziej kradł bombonierki i czekolady. Wybierał tylko markowe
  Nawet pięć lat więzienia grozić może 28-letniemu mieszkańcowi Dąbrowy Górniczej, który na terenie gminy Psary w powiecie będzińskim dokonywał kradzieży w sklepach spożywczych. Jego łupem padały... markowe bombonierki i czekolady.
  Złodziej kradł bombonierki i czekolady. Wybierał tylko markowe
  Do kradzieży bombonierek i czekolad doszło w połowie listopada ubiegłego roku w jednym ze sklepów na terenie Psar. Pierwsza kradzież słodyczy dokonana była przez 28-letniego mieszkańca Dąbrowy Górniczej samodzielnie.

  Na drugą złodziejską wyprawę udał się jednak w towarzystwie kolegi. Łupem łasucha padły wyłącznie markowe bombonierki i czekolady. Łączna wartość skradzionych słodyczy wyniosła ponad 600 złotych.

  Dzięki zabezpieczonemu zapisowi z monitoringu wizyjnego stróże prawa z wojkowickiego komisariatu poznali wygląd złodziei. Od tego momentu śledczy rozpoczęli poszukiwania sprawców kradzieży sklepowej.

  Przy zatrzymaniu 28-latka na terenie Dąbrowy Górniczej pomagali tamtejsi stróże prawa. Zaskoczony dąbrowianin nie spodziewał się zatrzymania po ponad dwóch miesiącach od kradzieży. Tożsamość jego kompana jest również znana policjantom, a jego zatrzymanie to tylko kwestia czasu.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama