Bielsko-Biała: 24-latek zatrzymany za zabójstwo. Zabił...

  Bielsko-Biała: 24-latek zatrzymany za zabójstwo. Zabił ofiarę na placu zabaw

  Zdjęcie autora materiału

  Łukasz Klimaniec

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Bielsko-Biała: 24-latek zatrzymany za zabójstwo. Zabił ofiarę na placu zabaw
  Policjanci z wydziału kryminalnego w Bielsku-Białej zatrzymali mężczyznę, podejrzanego o zabójstwo 61-letniego bielszczanina. Do tragedii doszło w minioną niedzielę. Na wniosek śledczych, bielski sąd tymczasowo aresztował sprawcę. Za zabójstwo grozi mu dożywocie.
  Bielsko-Biała: 24-latek zatrzymany za zabójstwo. Zabił ofiarę na placu zabaw
  Zwłoki mężczyzny odnaleziono na jednym z placów zabaw przy bielskiej ul. Lipnickiej. Śledczy i policyjni technicy kryminalistyki wraz z prokuratorem przeprowadzili szczegółowe oględziny. Skrupulatnie zabezpieczyli ślady i dowody. Prokurator zarządził przeprowadzenie sekcji zwłok zmarłego mężczyzny. Wstępne badania wykazały, że poniósł on śmierć w wyniku pobicia.

  PISALIŚMY: TO BYŁO ZABÓJSTWO?

  - Prowadzone czynności doprowadziły do ustalenia, że związek z zabójstwem może mieć 24-letni bielszczanin. Sprawca został zatrzymany przez policjantów z wydziału kryminalnego - informuje Elwira Jurasz, oficer prasowy bielskiej policji.

  Śledczy ustalili, że między mężczyznami doszło do kłótni, w czasie której napastnik zaatakował 61-latka. Pobił go po całym ciele, co w konsekwencji doprowadziło do śmierci bielszczanina.

  Zatrzymany mężczyzna usłyszał już zarzuty i został doprowadzony do prokuratury i sądu. Bielski sąd na wniosek śledczych podjął decyzję o jego tymczasowym aresztowaniu. Za zabójstwo grozi mu kara dożywotniego pozbawienia wolności.

  ZOBACZ WIDEO: Śmiertelne pobicie w Jastrzębiu-Zdroju


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   Najczęściej czytane

   DZ poleca

   Wideo

   Gry On Line - Zagraj Reklama