Chorzów: 25 finał WOŚP na lodowisku. Będzie mecz hokeja,...

  Chorzów: 25 finał WOŚP na lodowisku. Będzie mecz hokeja, maraton zumby i licytacje

  Zdjęcie autora materiału

  Olga Krzyżyk

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Finał WOŚP w Chorzowie

  Finał WOŚP w Chorzowie ©Arc

  Z okazji 25 finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej pomocy w Chorzowie, w niedzielę 15 stycznia, odbędzie się towarzyski mecz hokeja na lodzie. Drużyna Kojotki Naprzód Janów zmierzy się z drużyną Wielkiego Serca. Start godzina 10.30.
  Finał WOŚP w Chorzowie

  Finał WOŚP w Chorzowie ©Arc

  Z okazji 25 finału WOŚP w Chorzowie odbędzie się m.in. mecz hokejowy, bieg z sercem i maraton w rytmie zumby. Nie zabraknie też specjalnych licytacji. W tym roku Orkiestra zagra dla ratowania życia i zdrowia dzieci na oddziałach pediatrycznych oraz dla zapewnienia godnej opieki medycznej seniorom.

  15 stycznia o godzinie 11.00 na lodowisku przy ulicy Katowickiej zmierzą się ze sobą „Kojotki” Naprzód Janów oraz „Drużyna Wielkiego Serca”, składająca się z prezydentów i radnych Chorzowa, dyrektorów miejskich jednostek oraz przedstawicieli klubów sportowych. W przerwach meczu swoje umiejętności zaprezentują łyżwiarze figurowi z klubu Spin Katowice.

  Z kolei w Parku Śląskim o godzinie 11.00 rozpocznie się III Bieg z sercem WOŚP, a o 11.15 I Nordic walking z sercem, który wystartuje w rejonie Stadionu Śląskiego. Trasa liczyć będzie 1600 metrów. To jednak nie koniec wydarzeń związanych z 25 finałem WOŚP. W Starochorzowskim Domu Kultury od godziny 17.00 do 20.00 zaplanowano II maraton w rytmie zumby. Każdy może wziąć w nim udział. Wystarczy przyjść do SDK ze sportowym strojem i obuwiem oraz wrzucić do puszki minimum 15 złotych.

  W Chorzowie będą działały dwa sztaby WOŚP: przy Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących nr 1 i w Gimnazjum nr 8 w Chorzowie Batorym.

  Oprócz tego na portalu allegro odbędzie się licytacja takich rzeczy jak: proporczyk hokejowej reprezentacji Polski z podpisami kadrowiczów, koszulka hokejowa z podpisami uczestników meczu, szalik i 2 krążki hokejowe - pamiątki z turnieju MŚ 1A w Katowicach.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama