Ważne
  Chorzów: Pies Guzik potrzebuje troskliwej opieki i domu....

  Chorzów: Pies Guzik potrzebuje troskliwej opieki i domu. Dziś ma mieć operację łapki

  Zdjęcie autora materiału

  Olga Krzyżyk

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  Guzik to mały, czarny piesek, któremu potrzebna jest troskliwa opieka
  1/4
  przejdź do galerii

  Guzik to mały, czarny piesek, któremu potrzebna jest troskliwa opieka ©FB Schronisko dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie

  Guzik to mały, czarny piesek, który trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie ze złamaną łapką. Dziś, 31 stycznia, piesek pojechał do Świętochłowic na operację łapki. Po skomplikowanej operacji piesek będzie wymagał troskliwej opieki. Najlepiej jak znajdzie się dla niego, choćby tymczasowy dom.
  Guzik to młody około dwuletni, mały piesek. Ma ok. 5-6 kilogramów. Dwa tygodnie temu trafił do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie już kulejąc. Nie wiadomo, w jaki sposób doszło do złamania. Przez ten czas podawano mu środki przeciwbólowe i przygotowywano do operacji.

  Zobacz galerię

  Dziś, 31 stycznia, Guzik pojechał do weterynarza w Świętochłowicach, gdzie przejdzie skomplikowaną operację złamanej łapki.


  - To bardzo łagodny i przyjazny piesek. Trzeba się z nim obchodzić bardzo delikatnie, zwłaszcza po operacji. Nie wiadomo co było przyczyną złamanej łapki. Guzik mógł wpaść pod samochód. Mieliśmy tez przypadki, że to ludzie kopali psy i stąd liczne urazy. Dziś Guzik na czczo pojechał na operację. Po niej potrzebuje spokoju i opieki, dlatego najlepiej będzie jeżeli ktoś będzie chciał go zabrać do domu, choćby tymczasowo - mówi Kamila Jagusz, pracownik Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie.

  Po operacji Guzik przez najbliższe kilka tygodni będzie musiał odpoczywać, dlatego jego spacery będą musiały być bardzo krótkie. Kto chciałby zaopiekować się Guzikiem może zgłosić się do Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Chorzowie, bezpośrednio przychodząc do schroniska przy ul. Opolskiej 36 lub wcześniej skontaktować się telefonicznie pod numerem telefonu: 32 249 84 52 w godzinach otwarcia biura schroniska.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama