Akcja Znicz 2016 w Dąbrowie Górniczej [ZMIANY W ORGANIZACJI...

  Akcja Znicz 2016 w Dąbrowie Górniczej [ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU]

  DRAPA

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Akcja Znicz 2016 w Dąbrowie Górniczej [ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU]
  We wtorek, 1 listopada zmian w organizacji ruchu należy spodziewać się również w Dąbrowie Górniczej. Funkcjonariusze apelują o to, by kierowcy stosowali się do zaleceń stróżów prawa i nie jeździli na pamięć.
  Akcja Znicz 2016 w Dąbrowie Górniczej [ZMIANY W ORGANIZACJI RUCHU]
  Zmiany organizacji ruchu w Dąbrowie Górniczej (1 listopada):
  Ul. Nowocmentarna stanie się ulicą jednokierunkową, wjazd tylko od strony ul. 11 Listopada, zakaz wjazdu od strony ul. Buczka, zakaz zatrzymywania się po jednej stronie jezdni.

  Na ul. 11 Listopada na odcinku od ul. Majakowskiego do ul. Mickiewicza wprowadzony zostanie zakaz ruchu pojazdów, wygrodzony zaporami drogowymi, objazd prowadzony będzie ul.
  6 Sierpnia. Zmiany nie dotyczą komunikacji miejskiej. Parking przed sklepem „Biedronka” przeznaczony został na stanowiska handlowe, obowiązywać będzie na nim zakaz ruchu pojazdów za wyjątkiem posiadających zezwolenia na handel. Odwiedzający cmentarz będą mogli korzystać z parkingu przed „CH Auchan”, na który można się będzie dostać z ul. Krasińskiego i ul. Katowickiej (DK nr 94).

  Na ul. Górzystej (Ząbkowice) zostanie wprowadzony ruch jednokierunkowy od strony ul. Gospodarczej, obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się po jednej stronie jezdni, zakaz wjazdu od ul. Związku Orła Białego.

  Na ul. Kościelnej obowiązywać będzie ruch jednokierunkowy od strony ul. Gwardii Ludowej (Gołonóg – zajezdnia autobusów) oraz od strony al. Piłsudskiego (skrzyżowanie z ul. Siedmiu Szewców). Wyjazd z ul. Kościelnej do al. Piłsudskiego na skrzyżowaniu w rejonie ul. Cedlera obowiązywać będzie zakaz zatrzymywania się po jednej stronie jezdni. Na ul. Myśliwskiej wprowadzony zostanie zakaz zatrzymywania się w rejonie cmentarza oraz ruch jednokierunkowy na parkingu przy cmentarzu.

  W tym roku na ul. Katowickiej (DK 94) w rejonie ul. Cmentarnej (Strzemieszyce) zamknięte będzie przejście przez jezdnię DK 94. Duże natężenie ruchu kołowego oraz znaczne prędkości pojazdów stwarzają zagrożenie dla pieszych. W związku z powyższym przechodzenie przez jezdnię drogi krajowej będzie bezwzględnie zabronione. Piesi chcący dostać się z ul. Majewskiego w rejon cmentarza przy ul. Myśliwskiej powinni korzystać z ul. Białostockiego (droga pod wiaduktem drogi krajowej)

  Jak co roku, policjanci drogówki będą sprawdzać stan techniczny aut i sposób przewożenia dzieci oraz oczywiście prędkość i trzeźwość kierowców. Akcja potrwa do 2 listopada, do godziny 22.  *Sprawdź, czy możesz zostać policjantem TEST PSYCHOLOGICZNY
  *Kierowca przejechał kobietę na pasach i uciekł. Szukają go internauci i policja
  *POLECAMY: Najlepsze kawiarnie w Katowicach to nie tylko dobra kawa
  *Gliwice miastem przyszłości, a jednak brakuje 9 rzeczy ZOBACZ
  *Kibolska zadyma w Zabrzu ZDJĘCIA I WIDEO tylko dla dorosłych
  *Ściągnąłeś film z torentów? Pójdziesz do więzienia. Policja namierza internautów

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   MISTRZOWIE URODY - Głosuj na najlepszych!

   MISTRZOWIE URODY - Głosuj na najlepszych!

   Mistrzostwa Polski Chippendales 2017 w Katowicach: GORĄCE ZDJĘCIA+WIDEO

   Mistrzostwa Polski Chippendales 2017 w Katowicach: GORĄCE ZDJĘCIA+WIDEO

   Nowoczesna bankowość jest mobilna

   Nowoczesna bankowość jest mobilna

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych