Koncert Margaret w Dąbrowie Górniczej WIDEO Publiczność...

  Koncert Margaret w Dąbrowie Górniczej WIDEO Publiczność zachwycona

  PAS

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Koncert Margaret w Dąbrowie Górniczej był bardzo udanym zakończeniem Dni Dąbrowy Górniczej. Margaret zaśpiewała wszystkie swoje najlepsze piosenki.
  1/23
  przejdź do galerii

  Koncert Margaret w Dąbrowie Górniczej był bardzo udanym zakończeniem Dni Dąbrowy Górniczej. Margaret zaśpiewała wszystkie swoje najlepsze piosenki.

  ©Piotr Sobierajski/Dziennik Zachodni

  Margaret w Dąbrowie Górniczej! To był super koncert. Na Dniach Dąbrowy Górniczej wystąpiła Margaret. Koncert Margaret zakończył tegoroczny cykl imprez z okazji Dni Dąbrowy Górniczej. Publiczność była zachwycona. ZOBACZCIE WIDEO z koncertu
  Koncert Margaret w Dąbrowie Górniczej był znakomitym zakończeniem Dni Dąbrowy Górniczej.

  Publiczność, która przyszła na koncert tej niezwykle popularnej piosenkarki, była zachwycona. Margaret zaśpiewała swoje wszystkie hity.

  – Tegoroczne Dni Dąbrowy Górniczej z racji jubileuszu 100-lecia miasta są nieco bardziej pod lupą publiczności i mieszkańców, bo każde święto miasta staramy się przygotować tak, by każda grupa odbiorców była usatysfakcjonowana muzycznymi propozycjami.
  W tym roku mamy rzeczywiście wyjątkowy przekrój gwiazd. To m.in. Dawid Kwiatkowski, uwielbiany przez nastolatki, jest też oferta dla nieco starszych, a Margaret gdzieś tam po środku się plasuje – mówiła Małgorzata Majewska, dyrektor Pałacu Kultury Zagłębia.

  – Chcielibyśmy, by każdy znalazł coś dla siebie odpowiedniego. W tym było mnóstwo atrakcji dla dzieci, dla dorosłych w całym parku. Było można po prostu przyjemnie spędzić czas, było wesołe miasteczko i pokaz sztucznych ogni. Było więc można spędzić ten czas rodzinnie - mówiła Majewska.

  W tym roku zorganizowaliśmy konkurs dla zespołów, które chciałyby wystąpić podczas Dni Dąbrowy Górniczej. To jest pewna próba poszukiwania przez nas sposobu na wybór artystów, ponieważ nasza ocena ich dorobku muzycznego może być subiektywna. Dlatego w tym roku poprosiliśmy mieszkańców o głosowanie internetowe, żeby wskazali zespoły, które wydają się najbardziej interesujące. Trzy takie zespoły zostały wybrane. Natomiast zespoły, które zajęły czwarte, piąte i szóste miejsce wystąpią podczas wrześniowych dożynek miejskich oraz Festiwalu Ludzi Aktywnych. Staramy się więc, by te zespoły lokalne, które tworzą muzykę, mają coś do pokazania, były promowane – dodaje.

  *Niesamowite oświadczyny na dachu Spodka w Katowicach ZDJĘCIA
  *Takie wyposażenie samochodów naprawdę ułatwia życie
  *Słynna restauracja Kryształowa w Katowicach będzie zamknięta
  *Nowy abonament RTV, czyli opłata audiowizualna z rachunkiem za prąd ZASADY, KWOTY, ZWOLNIENIA!
  *Tak wyglądają nowe biurowce KTW przy rondzie w Katowicach
  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Podobało mi się, ale...

   Gość (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   Wszytko pięknie ładnie tylko szkoda, że nie udało mi się zrobić zdjęcia z Margaret. Bardziej wybierała sobie osoby z którymi sobie je zrobi, szkoda... A robiłam aż dwa podejścia, i zostałam że tak...rozwiń całość

   Wszytko pięknie ładnie tylko szkoda, że nie udało mi się zrobić zdjęcia z Margaret. Bardziej wybierała sobie osoby z którymi sobie je zrobi, szkoda... A robiłam aż dwa podejścia, i zostałam że tak powiem ,,olana''. Znam piosenkarzy którzy czekają do ostatniego fana, bo byłam na takich koncertach, ale jak widać nie każdy taki jest.zwiń

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama