Runmageddon Silesia: morderczy bieg wraca na hałdy! Najpierw...

  Runmageddon Silesia: morderczy bieg wraca na hałdy! Najpierw trening WIDEO

  Bartosz Pudełko

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Runmageddon 2016
  1/15
  przejdź do galerii

  Runmageddon 2016 ©Lucyna Nenow

  Największy w Polsce cykl biegów z przeszkodami znów w Śląskiem i znów na hałdach pomiędzy Zabrzem a Gliwicami. Runmageddon Silesia w potrójniej odsłonie już 10 czerwca, ale najpierw morderczy trening w gliwickim Wilczym Gardle.
  Runmageddon to największy w Polsce cykl biegów z przeszkodami. W 2016 roku we wszystkich imprezach cyklu udział wzięło 36 tysięcy osób. Od 2015 cykl obecny jest również w województwie śląskim. Kilkukrotnie gościł na hałdach pomiędzy Zabrzem a Gliwicami, a ostatnio, w październiku 2016, na Pustyni Błędowskiej. W czerwcu impreza znów zagości w naszym regionie.

  Zanim jednak do tego dojdzie trzeba się przygotować. W tym pomogą specjalne treningi organizowane przez Runmageddon i zaprzyjaźnionych pasjonatów. Najbliższy taki trening odbędzie się w sobotę, 25 marca, w Wilczym Gardle, dzielnicy Gliwic.

  Trening formułą będzie przypominał właściwy bieg. Przygotujcie się więc na 2,5 km trasę i przeszkody, na które traficie na prawdziwym Runmageddonie. Po raz pierwszy również odbędzie się dziecięca wersja treningu, czyli Runmageddon Kids. Start znajdować będzie się w pobliżu Placu Jaśminu. Dzieci startują o godz. 10, dorośli o 11. Wpisowe to 35 zł. Zapisywać można się przez stronę

  RUNMAGEDDONU

  Runmageddon Silesia odbędzie się 10 czerwca na hałdach pomiędzy Zabrzem a Gliwicami. Tym razem czekają nas trzy biegi: Intro (3 km i co najmniej 15 przeszkód), Classic (12 km i 50 przeszkód) oraz Rekrut (6 km i 30 przeszkód), który dodatkowo odbywać będzie się w nocy.

  Uczestnicy biegu muszą liczyć się nie tylko z kilometrami, które będą pokonywać w trudnym, pokopalnianym terenie. Organizatorzy zadbają o specjalne "atrakcje" przeciągając kilometry zasieków, stawiając ściany, kopiąc doły czy rozwieszając liny. Do tego lód, woda, ogień, błoto, a nawet prąd. No i mnóstwo satysfakcji na mecie.

  Impreza skierowana jest nie tylko dla biegaczy. Towarzyszyć będzie jej strefa festiwalowa, z której będzie można kibicować zawodnikom i wziąć udział w innych atrakcjach. Dla dzieciaków czeka oczywiście Runmageddon Kids.

  Szczegóły i zapisy na STRONIE RUNMAGEDDONU

  Zobaczcie, jak wygląda Runmageddon oczami zawodników na filmie, który drużyna „Dziennika Zachodniego" zrealizowała podczas biegu na Pustyni Błędowskiej.


  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   zabawa dla "żołnierzy" maciarewicza

   isia (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 1

   Jeśli ktoś lubi się utaplać i upodlić to nie musi od razu startować na torze przeszkód - wystarczy przebiec przez centrum jednego z miast

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama