Zaginiony Bruno Muschalik ma jutro 25. urodziny. Impreza i...

  Zaginiony Bruno Muschalik ma jutro 25. urodziny. Impreza i cel: poszukiwania

  Marlena Polok-Kin

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Zaginiony Bruno Muschalik ma jutro 25. urodziny. Impreza i cel: poszukiwania
  Zaginiony Bruno Muschalik ma jutro 25. urodziny. Impreza i cel: poszukiwania
  Przyjdźcie, we wtorek Bruno ma urodziny! W zabrzańskiej Impresji (plac Hutniczy, za Teatrem Nowym) wszystko się będzie działo z myślą o zaginionym zabrzaninie i pomocy w sfinansowaniu kosztownej akcji poszukiwawczej w Indiach.

  Bruno, zaginiony w Indiach w sierpniu ubiegłego roku, ale ojciec i przyjaciele nie tracą nadziei. Przeciwnie - robią wszystko, aby zaginionego w Indiach chłopaka odnaleźć. Oprócz jednak tego silnego uczucia wiary, potrzebne są pieniądze na jego poszukiwania w Indiach.

  Dołączcie, jeśli możecie - wielkiej akcji i równocześnie - aukcji i koncertu, już w najbliższy wtorek, 22 marca w Impresji w Zabrzu - zachęca Grażyna Studzińska-Cavour, dobry duch i siła sprawcza wtorkowego przedsięwzięcia.  Wernisaż wtorkowej wystawy i aukcja charytatywna “Muschalik & Friends” na rzecz Bruna odbędzie się z udziałem wybitnych artystów z Polski i zagranicy, którzy ofiarowali swoje dzieła, aby wspomóc akcję poszukiwawczą. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Stanisław Soyka.

  Aukcję poprowadzi Mirosław Neinert, dyrektor katowickiego Teatru Korez. Dźwięk realizuje Grzegorz Gutowski. Bilety-cegiełki na to wydarzenie kosztują 100 złotych.

  Internetowych aukcji na rzecz poszukiwań młodego zabrzanina było kilka, wspierają bliskich Brunona przyjaciele z różnych zakątków świata.

  Poszukiwania, zwłaszcza z udziałem specjalistycznych ekip poszukiwawczych, są bardzo kosztowne i wykraczają już daleko poza możliwości najbliższych. - Poszukujemy syna już ponad pół roku, nieustannie pomaga nam kilkoro przyjaciół, zaangażowanych od początku akcji. To dzięki nim i Waszej pomocy możemy kontynuować działania i liczyć na szczęśliwy powrót Bruna do domu. Olbrzymią przychylnością wykazało się kierownictwo Impresji, udostępniając przestrzeń wystawienniczą i oferując bezinteresowne wsparcie w czasie przygotowawczej fazy wyprawy - pisze na profilu społecznościowym ojciec, znany artysta fotografik, związany z katowicką Akademią Sztuk Pięknych Piotr Muschalik.


  Przypomnijmy, Bruno Muschalik zaginął w sierpniu 2015 roku w Indiach. 24-latek, przed rozpoczęciem pracy w Krakowie, postanowił wybrać się do Indii. Zaginął na północy tego kraju. Ostatni raz był widziany 8 sierpnia w Manali. Rano następnego dnia miał udać się wcześniej zarezerwowanym autobusem do doliny Parvati. Od tego czasu nikt go jednak nie widział.

  Urwał się również kontakt, który wcześniej utrzymywał go przez Facebooka i inne portale z rodziną i znajomymi. 23 sierpnia miał powrotny samolot do Polski z New Delhi. Nie wsiadł do niego.

  Zaginionego 25-latka poszukują polskie i indyjskie służby mundurowe czy polski MSZ. Figuruje on również w bazie osób zaginionych fundacji Itaka. Najbliżsi Bruna zorganizowali jednak dodatkową akcję poszukiwania go w mediach społecznościowych.

  Na Facebooku działa profil “Poszukiwany BRUNO Muschalik GOT LOST”. Jego twórcy apelują o rozsyłanie wiadomości gdzie to tylko możliwe.


  *Wielkanoc: W których sklepach jest najtaniej? SPRAWDZILIŚMY Zobacz raport
  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS
  *1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Chcesz kupić auto w cenie 15-20 tys. zł? Sprawdź najlepsze oferty
  *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama