I Memoriał Mirosława Ciołczyka w Jaworznie dla dzieci i...

  I Memoriał Mirosława Ciołczyka w Jaworznie dla dzieci i młodzieży

  Mat. prasowe

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  LKS „Ciężkowianka” Jaworzno, Agencja Artystyczna „Roban” oraz radny Rady Miejskiej w Jaworznie Janusz Ciołczyk zapraszają na I Memoriał Mirosława Ciołczyka
  1/3
  przejdź do galerii

  LKS „Ciężkowianka” Jaworzno, Agencja Artystyczna „Roban” oraz radny Rady Miejskiej w Jaworznie Janusz Ciołczyk zapraszają na I Memoriał Mirosława Ciołczyka w Piłce Nożnej, który odbędzie się na stadionie w Ciężkowicach we wtorek 3 maja 2016 roku.

  LKS „Ciężkowianka” Jaworzno, Agencja Artystyczna „Roban” oraz radny Rady Miejskiej w Jaworznie Janusz Ciołczyk zapraszają na I Memoriał Mirosława Ciołczyka w Piłce Nożnej, który odbędzie się na stadionie w Ciężkowicach we wtorek 3 maja 2016 roku.
  W turnieju, który rozpocznie się o godzinie 11.00 udział wezmą drużyny młodzieżowe z województw śląskiego i małopolskiego w kategoriach żaków, orlików oraz młodzików. W części artystycznej wystąpią: zespół śpiewaczy „Ciężkowianki” oraz uczestniczki programu X FACTOR Siostry Goławskie. Memoriał ma na celu uczczenie pamięci Mirosława Ciołczyka pośmiertnie uhonorowanego tytułem „Zasłużony dla miasta Jaworzna”.


  6 maja 2015 roku pożegnaliśmy ś.p. Mirosława Ciołczyka, który w 2015 roku pośmiertnie został uhonorowany tytułem „Zasłużony dla miasta Jaworzna”.

  Liczna obecność żegnających Go w ostatniej drodze osób duchownych, świeckich, bliskich, przyjaciół, znajomych, współpracowników i środowiska sportowego oraz ich świadectwa najdobitniej unaoczniają ogromną wagę Jego życia dla wszystkich razem i każdego z osobna.

  Kim był Mirosław Ciołczyk?
  Urodzony 6 czerwca 1963 roku syn Augustyna i Józefy. Żona Małgorzata, synowie Piotr, Łukasz i Przemysław. Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego w Katowicach na kierunku nauczycielskim. Ukończył studia podyplomowe:

  1. Technika, Informatyka i Technologie Informacyjne w Dydaktyce- specjalność- Informatyka i Technologie Informacyjne- na Uniwersytecie śląskim.
  2. Menedżer Sportu- w Wyższej Szkole Turystyki i Rekreacji w Warszawie.
  3. Mistrz Zarządzania Sportem – w Polskiej Korporacji Menedżerów Sportu w Warszawie.
  4. Zarządzanie Kulturą- na Uniwersytecie Jagiellońskim w Krakowie.

  W latach 1982-92 oraz 1995-2003 nauczyciel. Wizytator w jaworznickiej Delegaturze Kuratorium Oświaty w Katowicach (1992-95). Zastępca dyrektora Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie (2003-2009). Dyrektor Miejskiego Centrum Kultury i Sportu w Jaworznie. Długoletni wiceprzewodniczący Komisji Zakładowej NSZZ „Solidarność” Oświaty w Jaworznie. W latach 1994-98 radny Rady Miejskiej w Jaworznie- przewodniczący Komisji Kultury, Sportu i Turystyki. Prezes Szkolnego Związku Sportowego w Jaworznie.

  W młodości zawodnik, występujący na pozycji środkowego pomocnika w LZS „Ciężkowianka”- który na boisku wyróżniał się nie tylko nienaganną techniką. Jako świeżo upieczony instruktor piłki nożnej zakładał w 1983 roku drużynę trampkarzy LZS „Ciężkowianka”. W latach późniejszych szkolił młodzież w GKS „Victoria” Jaworzno. Działał społecznie w zarządach Fundacji Mediów i Kultury imienia Zdzisława Krudzielskiego, Miejskiego Związku Sportowego, Szkolnego Związku Sportowego w Jaworznie, Stowarzyszenia Jaworzno Moje Miasto i LKS „Ciężkowianka” Jaworzno. Za zasługi odznaczony wieloma odznaczeniami sportowymi min: Złotą Honorową Odznaką PZPN, Złotą Honorową Odznaką Polskiego Związku Szachowego, Złotą Honorową Odznaką Śląskiego Związku Piłki Nożnej, Złotą Honorowa Odznaką Podokręgu Piłki Nożnej w Chrzanowie oraz wieloma innymi odznaczeniami, medalami i dyplomami.

  W 2015 roku uchwałą Rady Miejskiej w Jaworznie pośmiertnie uhonorowany tytułem „Zasłużony dla miasta Jaworzna”. Był człowiekiem dobrym, skromnym i prawym. Jako trener, nauczyciel i wychowawca dbał o wszystkie potrzeby swoich podopiecznych nie szczędząc sił i czasu. Jako ojciec rodziny o swoich najbliższych, najdroższych mówił zawsze z ogromną miłością, czułością, szacunkiem i godnością. Swoim życiem, swoimi marzeniami i tęsknotami pokazał co jest w życiu najważniejsze i jaki system wartości jest skarbem największym.

  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS
  *Nowy abonament RTV, czyli opłata audiowizualna z rachunkiem za prąd ZASADY, KWOTY, ZWOLNIENIA!
  * Kara za gwałt zbiorowy w Pietrzykowicach za niska! Jest apelacja
  *Pomysły na Majówkę 2016: Ciekawe miejsca i wydarzenia ZOBACZ I SKORZYSTAJ
  *Najlepsze prezenty na Komunię 2016: Dziecko będzie zachwycone
  *Oto Ksawery! Ten noworodek ma prawie 6 kg. Musicie go zobaczyć. Gratulujemy mamie!

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama