Darmowe kino letnie na dachu Supersamu w Katowicach

  Darmowe kino letnie na dachu Supersamu w Katowicach

  Dziennik Zachodni

  Dziennik Zachodni

  W te wakacje parking Supersamu (ul. Księdza Piotra Skargi 6A, 40-091 Katowice) zamieni się w Kino pod Gwiazdkami. Kinomaniacy będą mogli odwiedzać je w każdy niedzielny wieczór. Wstęp bezpłatny. Lipcowe seanse (09.07, 16.07, 23.07, 30.07) rozpoczną się o godz. 22:00, a sierpniowe (06.08, 13.07, 20.07, 27.07) o godz. 21:30.
  Darmowe kino letnie na dachu Supersamu w Katowicach
  Kino pod Gwiazdkami - repertuar:

  1. Córki dancingu (09.07, 22:00)
  To film o dwóch nastolatkach - syrenach, które wciągają się w wir namiętności i szalonych dancingów lat 80. Syreny będą musiały się przekonać, na czym polega bycie kobietą. Ich prawdziwa natura utrudni im to zadanie.

  2. Wielki Gatsby (16.07, 22:00)
  Bogacz Jay Gatsby (Leonardo DiCaprio), jest zakochany w kobiecie, która zostawiła go dla innego mężczyzny. Gatsby będzie chciał zrobić wszystko, aby ją odzyskać.

  3. Żyć nie umierać (23.07, 22:00)
  Bartek (Tomasz Kot), czyli showman, który dowiedział się o swej nieuleczalnej chorobie, chce wykorzystać ostatnie 3 miesiące życia na załatwienie ostatnich spraw i naprawienie błędów. Mężczyzna nie traci jednak nadziei i robi wszystko, aby zmienić swój wyrok.

  4. Polowanie na prezydenta (30.07, 22:00)
  Samolot z prezydentem USA (Samuel L. Jackson) na pokładzie zostaje strącony przez terrorystów i spada do dziczy na terenie Finlandii. Prezydentowi udaje się bezpiecznie wylądować, jednak będzie musiał uciekać przed zamachowcami. W ucieczce pomoże mu 13-letni chłopiec.

  5. Panie Dulskie (06.08, 21:30)
  Profesor psychiatrii ze Szwajcarii przyjeżdża do Melanii (Maja Ostaszewska), wnuczki pani Dulskiej (Krystyna Janda). Czuje pewne powiązanie z kamienicą Dulskich. Melania chce nakręcić dokumentalny film o swojej rodzinie i razem z profesorem poznaje sekrety Dulskich.

  6. Uprowadzona 3 (13.08, 21:30)
  Bryan, emerytowany agent CIA, zajmuje się likwidowaniem przestępców. Oni wielokrotnie próbują go za to ukarać. Tym razem złoczyńcy zabijają żonę Bryana, jednocześnie zrzucając podejrzenia na agenta CIA. Bryan będzie miał do czynienia z wyjątkowym wrogiem, a jego córka znajdzie się w niebezpieczeństwie.

  7. Pani z przedszkola (20.08, 21:30)
  Kiedy w życiu pewnej rodziny pojawia się Karolina (Karolina Gruszka), przedszkolanka syna, sytuacja diametralnie się zmieni. Kobieta uświadomi małżeństwu istotę prawdziwej miłości i zwróci uwagę na błędy, jakie popełnili.

  8. Wilk z Wallstreet (27.08, 21:30)
  Jordan Belfort (Leonardo DiCaprio) błyskawicznie osiąga sukces, jednak jego rozrzutny styl życia wzbudza zainteresowanie FBI.

  ZOBACZ KONIECZNIE: NASZA RAMÓWKA
  DZISIAJ POLECAMY PROGRAM KATARZYNY KAPUSTY Z CYKLU TU BYŁAM
  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   MISTRZOWIE URODY - Głosuj na najlepszych!

   MISTRZOWIE URODY - Głosuj na najlepszych!

   Mistrzostwa Polski Chippendales 2017 w Katowicach: GORĄCE ZDJĘCIA+WIDEO

   Mistrzostwa Polski Chippendales 2017 w Katowicach: GORĄCE ZDJĘCIA+WIDEO

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Jak mieć prąd przez 3 miesiące za darmo?

   Okna dachowe i rolety zasilane słońcem

   Okna dachowe i rolety zasilane słońcem