FashionTV Model Search 2016/2017 w SCC [ZDJĘCIA, WIDEO]

  FashionTV Model Search 2016/2017 w SCC [ZDJĘCIA, WIDEO]

  zdjęcia i wideo: Arkadiusz Gola

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  FashionTV Model Search 2016/2017 w SCC
  1/22
  przejdź do galerii

  FashionTV Model Search 2016/2017 w SCC ©Arkadiusz Gola / Dziennik Zachodni

  FashionTV Model Search 2016/2017 - dziś edycja regionalna w Katowicach! Zobaczcie zdjęcia i wideo.


  FashionTV jest pierwszą telewizją tematyczną o zasięgu globalnym, w całości poświęcona modzie. Od wielu lat patronuje ona własnemu międzynarodowemu projektowi pod nazwą FashionTV Model Search.
  Jest to konkurs dla młodych talentów, który na całym świecie otwiera młodym ludziom drogę do marzeń i kariery w świecie mody. Obecnie w Polsce odbywa się już jego trzecia edycja. W sobotę 26 listopada 2016 edycja regionalna FashionTV Model Search odbyła się w Centrum Handlowym Silesia City Center Katowice. W programie oprócz castingu, przygotowań i pokazów odbędą się m.in. sesje zdjęciowe finalistów regionalnych, coaching/ wykłady dla publiczności z zakresu modelingu, sportu lub mody oraz gala finałowa.

  FashionTV Model Search jest jednym z trzech najbardziej prestiżowych konkursów dla początkujących modeli i modelek na świecie. Naszym celem jest odkrycie młodych talentów dziewcząt i chłopców, stawiających pierwsze kroki w modelingu, uczenie ich zasad rządzących światem mody, wskazując drogę do rozwoju i samorealizacji. Konkurs organizowany jest co dwa lata i pomyślany tak, żeby w każdym kraju dotrzeć do maksymalnej liczby zainteresowanych. W każdym kraju organizowane są castingi regionalne (w Polsce będzie ich docelowo 30), a finaliści każdego castingu lokalnego wchodzą do faktycznego Konkursu czyli do Finału Ogólnopolskiego, który w tej edycji odbędzie się we wrześniu 2017 w Warszawie.

  Zwycięzcy FashionTV Model Search 2017 (2 osoby: chłopiec i dziewczyna), oprócz wyjazdu na międzynarodowy finał imprezy, otrzymają kontrakt z francusko-polską agencją modelek i modeli RYL Model Agency oraz wezmą udział w słynnym Paryskim Tygodniu Mody.

  Przedsięwzięciu patronuje FashionTV. Partnerami polskiej edycji konkursu są agencja RYL (Rise Your Life) Model Agency oraz Marka Maison Anoufa, która zasponsoruje wyjazd finalistów na Paryski Tydzień Mody. Merytorycznie za całą produkcję odpowiada Dyrektor Artystyczny FashionTV i główny projektant Marki Maison Anoufa, Ylan Anoufa – jeden z najbardziej uznawanych obecnie młodych projektantów na świecie.

  Patronami medialnymi akcji ogólnopolskiej są: FashionTV, RMF MAXXX, Businessman Today, Styl.pl, Maxmodels.pl, Magazyn Galerie Handlowe i Galeriehandlowe.pl, FashionPost.pl, Telewizja Warszawa oraz Warsaw Highlights. Konkurs FashionTV Model Search realizowany jest na świecie od 2003 roku.


  *Sprawdź, czy nadajesz się na policjanta TEST PSYCHOLOGICZNY
  *Znajdź tanie ubezpieczenie OC za samochód TABELE Z PRZYKŁADAMI
  *Samolot runął na ziemię w Rudnikach. 2 osoby nie żyją ZDJĘCIA
  *Ponad 2 tys. Świadków Jehowy na zgromadzeniu w Sosnowcu ZDJĘCIA
  *Lech Wałęsa Król MEMÓW ...i wtedy ja mu mówię
  *Kontrowersyjne ZDJĘCIA dziewczyn na kalendarzu 2017 ZDJĘCIA allowfullscreen="">

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama