Ważne
  Flexiform Day: Internet rządzi rynkiem, czyli marketing...

  Flexiform Day: Internet rządzi rynkiem, czyli marketing internetowy w praktyce [WIDEO, ZDJĘCIA]

  Bartłomiej Wortolec

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Flexiform Day - Marketing internetowy w praktyce w MCK
  1/53
  przejdź do galerii

  Flexiform Day - Marketing internetowy w praktyce w MCK ©Lucyna Nenow / Dziennik Zachodni

  25 października w Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyła się pierwsza edycja Flexiform Day - Marketing internetowy w praktyce. Organizatorem była Polska Press Grupa. Przygotowane zostały konferencje i warsztaty, na które za darmo mogli przyjść przedsiębiorcy z małych, średnich i dużych firm. Pojawili się także eksperci, którzy pokazali, że internet się zmienia i w jaki sposób można za nim podążać. Konferencję otworzyli Zenon Nowak, prezes Prasy Śląskiej oraz Marek Twaróg, redaktor naczelny Dziennika Zachodniego.


  W Międzynarodowym Centrum Kongresowym odbyła się dziś pierwsza edycja konferencji Flexiform Day – Marketing internetowy w praktyce. Organizatorem byli „Dziennik Zachodni” i Polska Press Grupa. Zaproszeni eksperci pokazali, jak się zmienia internet i w jaki sposób należy podążać za nowościami w sieci.

  – Zapraszamy ludzi nowych mediów, reklamy i marketingu po to, żeby pokazać, że świat nowych mediów to świat ogromnej szansy. Dzisiaj w „Dzienniku Zachodnim” ogromną część publiczności mamy z internetu. To jest szansa dla mediów, które mogą docierać do większej liczby osób, jak i dla ludzi reklamy, którzy mogą ze swoim przekazem trafić tam, gdzie dotąd było to zastrzeżone – mówił Marek Twaróg, redaktor naczelny „Dziennika Zachodniego”.

  Podczas Flexiform Day wystąpili: Paweł Bilczyński – ekspert Google „Internetowe Rewolucje”, Tomasz Krawczyk – dyrektor rozwoju redakcyjnego Polska Press Grupa, Adam Pachla z 140 Media Agency, pracującej dla Twittera, Marcin Nowak – menedżer serwisów internetowych w DZ i trener Polska Press Grupie oraz Marcin Kasprzyk – zastępca redaktora naczelnego DZ ds. produktów online oraz ekspert ds. innowacji w mediach. Podczas prelekcji oraz warsztatów goście dowiedzieli się m.in.: jakie trendy można zaobserwować w reklamie i marketingu online, co wnosi Google do firmy oraz dlaczego reportaż multimedialny to przyszłość dziennikarstwa.

  – Nie wyobrażam sobie życia i funkcjonowania bez internetu. Jestem przekonana, że ta konferencja pomoże szeroko spojrzeć na to, co dzieje się w świecie i jakie mamy możliwości, żeby w pełni korzystać z nowoczesnych narzędzi – mówiła Dorota Stasikowska-Woźniak, pisarka, kreatorka akcji społecznych oraz m.in. specjalistka ds. autoprezentacji.

  W Międzynarodowym Centrum Kongresowym zjawili się też menedżerowie związani z kulturą. Twórcy rozwijają się w internecie i docierają w ten sposób do odbiorców.

  – Wykorzystujemy materiały promocyjne i multimedialne na naszej stronie internetowej. Możemy się pochwalić profilem na Facebooku, kontem na Twitterze, Instagramie czy na Snapchacie. Staramy się podążać za trendami i cały czas podnosić swoje kwalifikacje – stwierdziła Anna Michnik, kierownik działu marketingu, promocji i reklamy w Zespole Pieśni i Tańca „Śląsk” im. Stanisława Hadyny.
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze (1)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Trwa nieustający konkurs...

   Miro (gość)

   Zgłoś naruszenie treści

   ... kto dla kolejnej imprezy wymyśli głupszą, anglojęzyczną nazwę.

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama