IEM 2018 Katowice: Hostessy w ogniu pytań. Co oznacza skrót...

  IEM 2018 Katowice: Hostessy w ogniu pytań. Co oznacza skrót CS:GO? WIDEO

  Zdjęcie autora materiału

  Bartosz Wojsa

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  „Co oznacza skrót CS:GO?" - to pytanie, które zadaliśmy hostessom i niektórym uczestnikom Intel Extreme Masters w Katowicach. Banalnie proste? Niekoniecznie! Okazuje się, że nawet uczestnicy IEM-u mogą tego nie wiedzieć. Zobaczcie wideo!
  Hostessy IEM Katowice w ogniu pytań. Co oznacza skrót CS:GO?
  1/5
  przejdź do galerii

  Hostessy IEM Katowice w ogniu pytań. Co oznacza skrót CS:GO?
  ©DZ

  Counter Strike: GO - tak wiele osób na Intel Extreme Masters w Katowicach rozwija skrót CS:GO. Ale jakie jest rozwinięcie skrótu „GO"? - To jest w ogóle skrót? - pyta roześmiana uczestniczka imprezy. Zadaliśmy banalne pytanie hostessom i niektórym uczestnikom największej imprezy gamingowej w regionie - jak sobie poradzili?

  - Gram w inne gry, tam mogę porozwijać wiele skrótów - śmieje się jedna z pań.
  Inna wpada w zadumę, gdy słyszy pytanie, ale po chwili szybko odpowiada. - CS:GO to Counter Strike: Global Offensive - mówi i zdobywa punkt, bo to poprawna odpowiedź. Jak się jednak okazuje, wiele osób obecnych na IEM-ie, czyli teoretycznie tych lubiących gry komputerowe, rozwinięcia skrótu nie znało. W końcu, jak to się mówi, z pozoru podstawowe pytania to właśnie te najtrudniejsze.

  Najwięcej trudności z tą łamigłówką miały hostessy, których na katowickim IEM-ie sporo. Czy na co dzień grają w gry? - Ja gram wiele ról, życie kobiety nie jest proste - odpowiada z uśmiechem jedna z pań. Kilka z nich stara się sprostać zadaniu, jeszcze inne uciekają, chowając się za materiałami promocyjnymi.

  Przypomnijmy, że ten weekend (2-4 marca) jest ostatnim pełnym e-sportowych emocji, jakich możemy doznać odwiedzając Spodek i Międzynarodowe Centrum Kongresowe w Katowicach. W poprzedni weekend (24-25 lutego) podziwialiśmy zmagania graczy DOTA 2 w turnieju ESL One Katowice, a w ten odbywa się jeden z najbardziej prestiżowych turniejów - Intel Extreme Masters World Championship Katowice.  Fani gier komputerowych i nowinek technologicznych mogą nie tylko podziwiać najlepszych graczy Counter Strike: Global Offensive oraz StarCraft II w akcji, ale także samemu spróbować swoich sił w wielu grach (m.in. Overwatch, League of Legends, Dragon Ball) na specjalnie przygotowanych dla nich stanowiskach. To również świetna okazja do tego, by zawitać do MCK na targi IEM Expo i przetestować najnowocześniejszy sprzęt oraz dowiedzieć się sporo o technologicznych nowinkach.

  [a]IEM 2018 KATOWICE[/a]

  POLECAMY PAŃSTWA UWADZE:
  Czytaj treści premium w Dzienniku Zachodnim Plus

  Nielimitowany dostęp do wszystkich treści, bez inwazyjnych reklam.

  Komentarze

  Dodajesz komentarz jako: Gość

  Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

  Liczba znaków do wpisania:

  zaloguj się

  Najnowsze wiadomości

  Zobacz więcej

  DZ poleca

  Rejestr pedofili i gwałcicieli NAZWISKA + TWARZE

  Rejestr pedofili i gwałcicieli NAZWISKA + TWARZE

  Wykaz niedziel bez handlu i niedziel handlowych 2018 i 2019

  Wykaz niedziel bez handlu i niedziel handlowych 2018 i 2019

  Nie daj się okraść w sieci

  Nie daj się okraść w sieci

  Koniec urlopu na żądanie, zakaz dorabiania w innej firmie i dłuższy czas pracy dla palaczy.

  Koniec urlopu na żądanie, zakaz dorabiania w innej firmie i dłuższy czas pracy dla palaczy.