Marilyn Manson w Katowicach na Metal Hammer Festival PROGRAM

  Marilyn Manson w Katowicach na Metal Hammer Festival PROGRAM

  OSZ

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Marilyn Manson jest gwiazdą Metal Hammer Festival w Katowicach
  1/4
  przejdź do galerii

  Marilyn Manson jest gwiazdą Metal Hammer Festival w Katowicach

  Marilyn Manson w Katowicach wystąpi w ramach Metal Hammer Festival. W najbliższy piatek, 21 lipca w katowickim Spodku odbędzie się Metal Hammer Festival. Najnowsza edycja imprezy odbędzie się już po raz ósmy, a dotychczas na festiwalu wystąpiły takie gwiazdy jak m.in. Tool, Korn czy Judas Priest.
  Marilyn Manson w Katowicach wystąpi w ramach Metal Hammer Festival
  Największą gwiazdą tegorocznej odsłony festiwalu jest jeden z najbardziej charyzmatycznych i kontrowersyjnych artystów sceny muzycznej Marilyn Manson.

  W Spodku wystąpi również artysta, który jest autorem jednego z najbardziej prowokacyjnych i wizjonerskich debiutów tego roku, muzyk, którego twórczość nie ma żadnych ograniczeń gatunkowych - Zeal & Ardor, a także legendarna grupa, która prawie 30 lat temu wyznaczyła w muzyce metalowej nową jakość – Paradise Lost.

  Do tego zacnego grona dołączył również projekt, za którym stoi zjawiskowa Amalie Bruun - MYRKUR. Skład festiwalu zamykają dwie polskie formacje: Percival Schuttenbach oraz ARRM.
  Zobacz galerię
  Dla fanów mocnych brzmień przygotowane zostały specjalne niespodzianki. Na oficjalnym stanowisku z festiwalowym gadżetami nabyć będzie można pamiątkowe festiwalowe koszulki w cenie 40 zł, a także zapalniczki z funkcją otwieracza w cenie 8 zł. 
  Obecność na festiwalu potwierdziły także najciekawsze niezależne wytwórnie płytowe, które na Metal Hammer Festival przygotują stoiska ze swoją ofertą, będą to m.in. takie labele jak: Arachnophobia Records, Old Temple i Unquiet Records. Na fanów czekać będą również stoiska ze specjalną ofertą najbardziej atrakcyjnych rockowych ciuchów i akcesoriów z takich firm jak Rock - Files i Rock2Wear. 

  Na festiwalu obecni będą także przedstawiciele studia Rock'n'Roll Tattoo and Piercing, czyli jedni z najlepszych w Polsce specjaliści od tatuaży i piercingu, a także śląskie studio tatuażu - TABU.

  W Spodku swoje stanowisko będzie miało też największe i najstarsze w Polsce wydawnictwo zajmujące się publikacją biografii gwiazd muzyki rockowej - In Rock. Wydawnictwo w swoim katalogu posiada pond 60 tytułów związanych z szeroko pojętym rockiem, (m.in. Pink Floyd, Led Zeppelin, Black Sabbath, AC/DC, Metallica, Iron Maiden, Slayer, Sepultura), a na festiwalu zapewni uczestnikom atrakcyjne ceny, o 30 - 40 % niższe od cen detalicznych.

  Natomiast na placu pod Spodkiem już od godz. 10.00 czynna będzie specjalna strefa gastronomiczna, 10 najlepszych foodtrucków z całego kraju zadba o to, by każdy fan rockowych brzmień należycie przygotował się na piątkowy koncertowy maraton. Będzie różnorodnie, a przede wszystkim smacznie i w dobrej cenie.

  Metal Hammer Festival PROGRAM  Metal Hammer Festival. Godzinowa rozpiska:
  14.30 – otwarcie bram
  16.00 – ARRM
  16.50 – PERCIVAL SCHUTTENBACH
  17.45 – ZEAL & ARDOR
  18.55 – MYRKUR
  20.05 – PARADISE LOST
  21.35 – MARILYN MANSON

  Metal Hammer Festival BILETY


  W sprzedaży zostały ostatnie bilety na festiwal.
  W puli są jeszcze wejściówki na sektory czerwone + sektory niebieskie do X rzędu, które kosztują 200 zł (220 zł w dniu imprezy) oraz na sektory niebieskie od XI rzędu: 170 zł (190 zł w dniu imprezy).  Wspaniały Maluch Toma Hanksa w najdrobniejszych detalach  Znasz język śląski? Dopasuj słowa do opisu  Wielka woda 1997. Zobacz niezwykły dokument multimedialny, który przygotowaliśmy z okazji 20-rocznicy wydarzeń z lipca 1997 roku. Archiwalne filmy, zdjęcie i teksty. Zachęcamy, by oglądać w trybie pełnoekranowym komputera.


  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   MISTRZOWIE HANDLU - wybieramy najlepsze sklepy oraz najsympatyczniejszych sprzedawców

   MISTRZOWIE HANDLU - wybieramy najlepsze sklepy oraz najsympatyczniejszych sprzedawców

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama