Norbi wystąpi na Dniach Bogucic. Impreza startuje w piątek...

  Norbi wystąpi na Dniach Bogucic. Impreza startuje w piątek [PROGRAM]

  LOTA

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  W najbliższy weekend świętują Bogucice. W piątek w dzielnicy rozpoczynają się 26. Dni Bogucic, potrwają do niedzieli. W programie m.in. zabawy, gry, wystawa, ale też koncerty, wystąpią orkiestry dęte, ale także Norbi.
  Norbi wystąpi na Dniach Bogucic. Impreza startuje w piątek [PROGRAM]
  Świętowanie rozpocznie w piątek koncert Orkiestry Dętej „Katowice” (godz. 16.30) na Placu Koszyckim na osiedlu Kukuczki. Także tu na najmłodszych czekać będą gry i zabawy, a o godz. 17. nieco starsi będą mogli spróbować swoich sił w Turnieju Skata, Remika i Piotrusia, który odbędzie się w domu kultury przy ul. Markiefki 44a.

  Drugi dzień obchodów rozpocznie Turniej Piłkarski organizowany przez Klub Honorowych Dawców Krwi „Bogucice” (godz. 10.00, boisko przy ul. Ścigały). Natomiast po południu – od godz. 16. - zaplanowano festyn plenerowy w Parku Bogucickim. Będzie tu można zobaczyć pokaz Karate Kyokushin w wykonaniu Uczniowskiego Klubu Sportowego "Orzeł Katowice", czy wziąć udział w animacjach oraz konkursach dla dzieci i rodzin, organizowanych we współpracy z Fundacją „Gniazdo”.
  O godz. 17. rozpoczną się występy na scenie amfiteatru. Jako pierwszy zaprezentuje się Grzegorz Poloczek, gwiazdą wieczoru będzie Norbi – muzyk znany z takich przebojów jak „Kobiety są gorące”, „Pokręciło się w głowie”, „Polska do boju”. Imprezę zakończy natomiast występ katowickiej grupy rockowej Gibderfenson.. W trakcie festynu odbędzie się też kiermasz książki antykwarycznej, będą konkursy i zabawy literackie, zaplanowano również pokaz uzbrojenia Wojska Polskiego oraz „arborystyczny” tor przeszkód dla dzieci. Także tego dnia w Parku Bogucickim odbędą się V Mistrzostwa Polski we Wspinaczce Drzewnej.

  W niedzielę zabawa przeniesie się do domu kultury przy ulicy Markiefki 44a. O godz. 17. w sali widowiskowej odbędzie się koncert pt. „Piękne arie – piękne głosy” organizowany we współpracy z Instytucją Promocji i Upowszechniania Muzyki „Silesia”. Na scenie zobaczymy Katarzynę Haras-Kruczek, Aleksandra Kruczka i Roberta Marata. Usłyszymy najsłynniejsze arie operowe, m.in. z opery „Carmen” czy „Traviaty”. Kolejny koncert ropocznie się o godz. 18.20, wystąpi Happy Big Band – Orkiestry Rozrywkowej KHW S.A. KWK „Mysłowice-Wesoła”. W międzyczasie będzie można zobaczyć wystawę „Bogucickie historie” w „Galerii na Antryju”.

  *Niesamowite oświadczyny na dachu Spodka w Katowicach ZDJĘCIA
  *Takie wyposażenie samochodów naprawdę ułatwia życie
  *Słynna restauracja Kryształowa w Katowicach będzie zamknięta
  *Nowy abonament RTV, czyli opłata audiowizualna z rachunkiem za prąd ZASADY, KWOTY, ZWOLNIENIA!
  *Tak wyglądają nowe biurowce KTW przy rondzie w Katowicach
  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama