Ważne
  Planujesz remont, budowę? To wydarzenie właśnie dla Ciebie

  Planujesz remont, budowę? To wydarzenie właśnie dla Ciebie

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Targi Budowlane „Dom i Otoczenie" w 2016 r. cieszyły się ogromną popularnością
  1/6
  przejdź do galerii

  Targi Budowlane „Dom i Otoczenie" w 2016 r. cieszyły się ogromną popularnością ©ARC

  Targi Budowlane „Dom i Otoczenie" odbędą się za tydzień w Międzynarodowym Centrum Kongresowym w Katowicach. Czekają Was atrakcje.
  Wiosna zachęca nie tylko do większej aktywności, ale także do zmian w naszym otoczeniu. Myślimy o remoncie naszych mieszkań, pracach w ogrodzie, lub budowie własnego domu. Wszystko, co potrzebne do wykonywania tych planów znajdziecie wkrótce w jednym miejscu.

  W przyszły weekend, 8 i 9 kwietnia, do Międzynarodowego Centrum Kongresowego w Katowicach przybędą wystawcy z Polski i zagranicy prezentujący szeroką ofertę z branży budowlanej. Przez dwa dni zagości w stolicy aglomeracji w przepięknym i nowoczesnym obiekcie ,,Wiosna budowlana”. Będziecie mogli kupić, zobaczyć, skonsultować wszystko czego potrzebujecie.

  Każdy kto buduje, remontuje lub urządza znajdzie tutaj coś dla siebie. Ale nie tylko. Ciekawi nowinek, rozwiązań technologicznych w szeroko rozumianej branży budowlanej nie powinni czuć się zawiedzeni.

  Do Katowic przyjedzie ponad 100 wystawców, będą fachowe porady i pokazy. Gościem specjalnym wydarzenia będzie Dominik Strzelec - prowadzący program ,,Usterka”.

  Ponadto konkursy z cennymi nagrodami, bezpłatne katalogi z projektami domów i wiele innych niespodzianek. To impreza skierowana nie tylko do „pełnoletnich”. Atrakcje czekają także najmłodszych odwiedzających. Obok zamku dmuchanego, suchego basenu, samochodzików, różnych pojazdów czekać będzie Klub Kreatywnego Inżyniera Flojamo. Tam animatorzy pomogą wybudować wymarzony dom wraz z ogrodem lub inny budynek wymyślony przez dziecko z miniaturowych materiałów budowlanych.

  Miłośnicy nieba, gwiazd i wszystkiego co się wiąże ze światem „księżycowym” także znajdą coś dla siebie. Firma Astohunters pomoże Wam zrozumieć wszechświat, za pomocą profesjonalnego sprzętu przybliży kosmos i pokaże zebrane fragmenty meteorytów.

  Targi odbędą się w sobotę i niedzielę w godz. 10 do 17.

  Bilety będą kosztowały 5 zł. Już teraz możecie jednak pobrać bezpłatny bilet na targi, ważny dla dwóch osób. Znajdziecie go na oficjalnej stronie wydarzenia.

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama