"Policja morduje" Policja będzie walczyć z producentem bluz...

  "Policja morduje" Policja będzie walczyć z producentem bluz z takimi napisami

  Patryk Drabek

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  "Policja morduje" Policja będzie walczyć z producentem bluz z takimi napisami
  1/5
  przejdź do galerii

  ©mat. producenta

  Policjanci nie odpuszczą producentom odzieży, na której widnieją napisy: „Policja morduje” czy też „Stop katom w niebieskich mundurach”. Dzisiaj zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa trafi do prokuratury.
  Do tej pory na niektórych bluzach można było zobaczyć np. napisy „HWDP” lub „CHWDP” , które są powszechnie uważane za obraźliwe dla policjantów. Można je było jednak różnie interpretować.

  Teraz producenci posunęli się dalej i o innej interpretacji nie może być mowy, a na odpowiedź funkcjonariuszy nie trzeba było długo czekać. Policjanci chcą zorganizować ogólnokrajową akcję.

  - Prestiż policji to prestiż państwa. To nie tylko my powinniśmy występować w tej sprawie, ale to państwo powinno zadbać o funkcjonariuszy - uważa Rafał Jankowski, przewodniczący Zarządu Wojewódzkiego NSZZ Policjantów w Katowicach. - Wypowiadamy wojnę producentom, sprzedawcom i kolesiom, którzy w takim stroju chadzają po ulicach z uśmiechem, mijając patrole policyjne. Składamy zawiadomienie do prokuratury o popełnieniu przestępstwa, a jak będzie trzeba to cywilnie będziemy ich wszystkich ścigać do ostatniej instancji - dodaje Rafał Jankowski.

  Dziś kancelaria adwokacka reprezentująca związek złoży do Prokuratury Okręgowej w Katowicach zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa. Taki krok jest związany z działalnością producenta odzieży z Zawiercia. To właśnie na ulicach tego miasta zaczęły pojawiać się osoby w bluzach z napisami „Policja morduje” czy też „Stop katom w niebieskich mundurach”, co zainteresowało związki zawodowe.

  Sonda

  Czy bluzy z napisami obrażającymi policję powinny zniknąć z rynku?


  Związkowcy podkreślają, że nie zgadzają się na publiczne prezentowanie pogardy dla policji przez „ulicznych trolli”, związanych głównie ze środowiskami kibolskimi.

  Dodatkowo zwracają się z apelem do wszystkich policjantów w kraju o szczególne traktowanie takich osób.

  Funkcjonariusze na pewno zwrócą się do komendanta głównego policji nadinsp. Jarosława Szymczyka oraz do Ministerstwa Spraw Wewnętrznych i Administracji o podjęcie działań w tej sprawie.

  AKTUALIZACJA
  Producent odzieży z Zawiercia wycofał kontrowersyjne bluzy z internetowej sprzedaży.

  Próbowaliśmy się z nim skontaktować, ale odmawia komentarza.

  *Marszałek Saługa: PiS buduje swoją siłę na lęku ludzi ROZMOWA JEDEN NA JEDEN
  *Wojewoda Wieczorek: Nie będzie medialnych rozliczeń ROZMOWA JEDEN NA JEDEN
  *Katowice: 390 porzuconych psów i kotów w te wakacje ZOBACZ ZDJĘCIA, MOŻE ZECHCESZ ADOPTOWAĆ
  *Dzieci zasypiają w każdych warunkach NAJŚMIESZNIEJSZE FOTKI
  *Sprawdzony i prosty przepis na leczo SPRÓBUJ I SIĘ PRZEKONAJ
  *W pełni wyposażone mieszkanie w centrum Katowic może być Twoje! Dołącz do graczy loterii "Dziennika Zachodniego"

  Czytaj także

   Komentarze (34)

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   MAFIA POLICYJNA PROKURATORSKA

   słowa prawdy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   Proponuje nawiązać kontakt w celu wspólnego bronienia się przed mafią policyjną MORDERCÓW która próbuje uciszyć ludzi sprzeciwiającym się bezprawiu i łamaniu praw człowieka... bezkarnym morderstwom...rozwiń całość

   Proponuje nawiązać kontakt w celu wspólnego bronienia się przed mafią policyjną MORDERCÓW która próbuje uciszyć ludzi sprzeciwiającym się bezprawiu i łamaniu praw człowieka... bezkarnym morderstwom torturom oraz bezkarności policji i prokuratury.
   Nalezy informować społeczeństwo przez niezależne media oraz portale informacyjne,nawet na forach.
   Jeśli ktoś jest zainteresowany mogę podać mail. ODPISZCZIEzwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   KONTAKTUJCIE SIĘ ZE MNĄ

   słowa prawdy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   Jeszce dodam że jestem gotów walczyć złamaniem praw człowieka przez mafię policyjną MORDERCÓW, jestem gotów walczyć o prawdę.Bezprawnie zakazuje się nam nazywanie tych bydlaków policjantów...rozwiń całość

   Jeszce dodam że jestem gotów walczyć złamaniem praw człowieka przez mafię policyjną MORDERCÓW, jestem gotów walczyć o prawdę.Bezprawnie zakazuje się nam nazywanie tych bydlaków policjantów mordercami a są oni mordercami i każdy jeden policjant co pracuje z takimi sadystami na jednym komisariacie. Jeśli ktoś jest chętny o podobnych poglądach działać to niech odpiszę. Nie rozumiem dlaczego w polsce nie powstała dotąd rzadna organizacja walcząca z łamaniem praw człowieka?, czy ludzie w polsce żyją iluzją że jesteśmy wolnymi ludzmi, my najbiedniejśi uznawani za gówno nawet przez policję?
   Trzeba z tym walczyć dla dobra ogółu. Dlaczego ludzie młodzi wierzący w prawa człowieka nie stworzą jakiejś parti politycznej, czy nie potrafią ludzie w polsce się zjednoczyć i zoorganizować?. Brak ludziom w polsce chyba kreatywności i jaj?
   zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   TO ŁAMANIE PRAW CZŁOWIEKA DO WOLNOŚCI PRZEZ MORDERCÓW SPRZECIWIAJCIE SIĘ TEMU

   słowa prawdy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   Najbiedniejsi ludzie z ulicy (bo takich policja prześladuje) a także wszyscy sprzeciwiający się łamaniu praw człowieka na komisariatach torturach,biciu,zmuszaniu do zeznań powinni ci ludzie założyć...rozwiń całość

   Najbiedniejsi ludzie z ulicy (bo takich policja prześladuje) a także wszyscy sprzeciwiający się łamaniu praw człowieka na komisariatach torturach,biciu,zmuszaniu do zeznań powinni ci ludzie założyć organizację i walczyć na wszelkie możliwe sposoby... Należy jednoczyć się i działać razem przeciwko tym mordercą bezkarnym w mundurach. Przecież morderstwo,znęcanie się,nie udzielenie pomocy przez innych policjantów,czy bicia i zastraszanie to ciężkie przestępstwa i robi to instytucja rządowa która ma niby chronić obywateli. Zdradzę wam tajemnice to wszystko bujda i iluzja, policja została tak naprawdę stworzona po to BY CHRONIĆ NAJBOGATSZYCH I WŁADZĘ PRZED BIEDNYMI OBYWATELAMI NIEWOLNIKAMI. Policja nie jest do przestrzegania prawa, zwłaszcza do przestrzegania praw człowieka... policja jest po to by trzymać pod kontrolą masy społeczne i eliminować buntowników. Rolą policji i prokuratury jest ciagłe zastraszanie ludzi, masy głupie społeczeństwa, tworzą oni iluzję wymiaru niesprawiedliwości... Policja prokuratorzy i sady karają za byle bzdury najbiedniejszych obywateli by ci się bali i robili to co im władza oraz nadludzie każa.
   Długo by o tym pisać.
   Wolności w POLSCE i na świecie, oraz prawom człowieka wytoczono wojnę.
   Niech wszyscy ci co przeczytają ten wpis i co myślą jak ja niezależnie pomyślą o założeniu organizacji.
   Żyjemy w tym kraju jaką przyszłość zapewnimy naszym potomką jeśli pozwolimy by policja terroryzowała nas i łamała prawa człowieka.
   Czy może mamy uciekać z polski i zostawić ten syf???zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   A CO Z WOLNOŚCIĄ SŁOWA I ODKRYWANIA PRAWDY

   słowa prawdy (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 5

   A kto ustalił że producent tych bluz popełnił jakiekolwiek przestępstwo, to nie policja ani nie jakiś związek mafii policyjno-prokuratorskiej decyduje o winie, tylko sąd, a ostatecznie trybunał...rozwiń całość

   A kto ustalił że producent tych bluz popełnił jakiekolwiek przestępstwo, to nie policja ani nie jakiś związek mafii policyjno-prokuratorskiej decyduje o winie, tylko sąd, a ostatecznie trybunał praw człowieka. Uważam że producent tych bluz zbyt łatwo się poddał i powinien wynająć dobrego adwokata, nagłośnić maksymalnie sprawę w mediach...
   Łamie się tu prawa nas wszystkich do nazywania morderców mordercami.
   Taka jest prawda że na każdym komisariacie torturuje się i znęca nad ludzmi. Taka śmierć może spotkać każdego, policjanci mordercy są bezkarni bo kolesie i prokuratura ich kryją.
   Czy wobec tego napis STOP MAFII POLICYJNNEJ PROKURATORSKIEJ SĄDOWNICZEJ także będzie nielegalny. Trzeba się temu przeciwstawiać to jest bezprawie zakazywanie takich bluz. Ciekawe co na to komisja europejska... to jawne łamanie praw człowieka do wolności zwłaszcza że istnieją miliony obywateli co potwierdzają że policja to mafia sadystycznych morderców.
   Nawet rząd już nad nimi nie panuje, to państwo w państwie... Mafia policyjna prokuratofrska ludzi sadystów bez cienia empatii dla blizniego... Trzeba tworzyć bojówki i walczyć z nimi, tgo nie jest policja tylko zimni i wyrafinowani mordercy i sadyści genetyczni potomkowie bydlaków torturujących ludzi w średniowieczu...zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Prawda w oczy kole

   Szyderca (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   I tyle w temacie.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Przecież to prawda.

   hamerski (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   Więc o co chodzi? To takie obecne Gestapo.

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Niestety , te napisy mówią prawdę !

   Pablo.M (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 3

   Cóż Polacy, macie czego chcecie?! Po komunie pozostawiliście w III RP postesbecką policję, z byłymi esbekami, zomowcami, milicjantami itp. ścierwem jako kadra dowódcza i ,,wychowawcy,, młodych,...rozwiń całość

   Cóż Polacy, macie czego chcecie?! Po komunie pozostawiliście w III RP postesbecką policję, z byłymi esbekami, zomowcami, milicjantami itp. ścierwem jako kadra dowódcza i ,,wychowawcy,, młodych, postkomunistów wojskowych , swoistą V Kolumnę Putina ?! ….. a jak do tego dodać uwłaszczoną bezpiekę i aparatczyków PZPR poustawianych w kolejnych sejmach, rządach, mediach, komisjach, resortowe dzieci w mediach a także zapewniające ich i swoim przestępcom bezkarność, Niezweryfikowane po 1989 sądownictwo, to widać w jakim postkomuszym szambie żyjecie, będą was okradać, bić, zabijać bezkarnie oni , ich dzieci , dzieci ich dzieci , czerwone zakamuflowane ludziki ...... żyjecie w tym postkomuszym szambie poniekąd na własne życzenie wyrażane od 20 lat w wyborach ?! Pozostaje wam chylić karki, bulić na nich, i nie beczeć , że podatki za wysokie !zwiń

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Jp 100

   pytam się (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2 / 1

   A Grzegorza Przemyka to kto zabił, księdza Jerzego i Przemka Czaję wracającego z meczu koszykówki? nie od dziś wiadomo, ze prawda w oczy kole

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   policja

   jo (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 2

   beztykalna-bez wad-wspaniala??????

   Autor komentarza nie dodał zdjęcia
   Ale

   Jz (gość)

   Zgłoś naruszenie treści / 6 / 1

   Skoro to prawda to co chca zrobić? ??

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama