Śląski Rap Festival już w sobotę w Spodku

  Śląski Rap Festival już w sobotę w Spodku

  Ola Szatan

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  Śląski Rap Festival to kultowa impreza, która odbywa się w Katowicach od 2004 roku. W sobotę wystąpią m.in. Miuosh, Grubson i Kaliber44
  1/5
  przejdź do galerii

  Śląski Rap Festival to kultowa impreza, która odbywa się w Katowicach od 2004 roku. W sobotę wystąpią m.in. Miuosh, Grubson i Kaliber44 ©ARC

  Już za parę dni, w sobotę, 17 grudnia w katowickim Spodku odbędzie się Śląski Rap Festival. To wyjątkowa edycja z wieloma gwiazdami.
  W tym roku Śląski Rap Festival nabierze większego niż kiedykolwiek rozmachu. Sam festiwal przenosi się z MegaClubu do Spodka, a pod szyldem 20 lat śląskiego rapu odbędzie się znacznie więcej niż koncerty hip-hopowe. Tegoroczny Śląski Rap Festival odbędzie się 17 grudnia.

  Śląski Rap Festival to kultowa impreza, która odbywa się od 2004 roku w Katowicach. Z kolei 20 lat temu, w 1996 roku, swoją premierę miała przełomowa i równie kultowa debiutancka płyta Kalibra 44 „Księga tajemnicza. Prolog”.

  Tegoroczna edycja to nie tylko koncerty hip-hopowe, to widowisko. Na scenie poza raperami, DJ-ami i livebandami pojawią się także orkiestry. Z jednej strony muzycy orkiestry NOSPR, z drugiej związana z Miuoshem FDG orkiestra, a w końcu prawdziwa śląska orkiestra górnicza.

  W tym roku Śląski Rap Festival odbędzie się katowickim Spodku – miejscu równie kultowym, którego design niedawno okrzyknięto ponadczasowym, a które zarezerwowane jest dla najważniejszych wydarzeń odbywających się na Śląsku.
  Koncertom towarzyszyć będą pokazy freestyle’u i beatboksu, specjalna, DJ-ska podróż przez historię śląskiego rapu oraz premiera filmu dokumentalnego poświęconego 20-leciu śląskiego rapu.

  17 grudnia w Spodku wystąpią m.in.: Kaliber44, Pokahontaz, Miuosh, Grubson, O.S.T.R., Tede, Włodi / Pelson, Ten Typ Mes, Donguralesko, Jajonasz / Gano, Bas Tajpan, Gutek, Sztigar Bonko, Hst, Mcf / 19 Płd, Skorup, Bu, Sot / Minix / Link / Arczi oraz goście specjalni.

  Do Spodka można wejść od godziny 16.00. Impreza rozpocznie się o godz. 18.00

  Ceny biletów:
  • płyta - 89 zł
  • czerwone h, j „best view” - 119 zł
  • czerwone m, l, k, g, f, e - 99 zł
  • niebieskie l, k, j, h - 89 zł
  • niebieskie o, n, m, g, f, e - 79 zł


  Bilety są dostępne online w Ticketpro Polska, w sieciach EMPIK MEDIAMARKT SATURN oraz we wszystkich punktach sprzedaży Ticketpro Polska.
  Jakie będą gwiazdy Śląskiego Rap Festivalu? Czytajcie dalej
  1 »

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama