Ważne
  W Silesia City Center będą szukać dziecięcych talentów....

  W Silesia City Center będą szukać dziecięcych talentów. Pomogą gwiazdy TV!

  Dziennik Zachodni

  Aktualizacja:

  Dziennik Zachodni

  W Silesia City Center będą szukać dziecięcych talentów. Pomogą gwiazdy TV!
  1/5
  przejdź do galerii

  ©Silesia City Center

  W Silesia City Center rusza zabawa, której celem jest znalezienie dzieci utalentowanych artystycznie. Poszukiwani są m.in. mali piosenkarze, wokaliści, tancerze i aktorzy. Przyszłych celebrytów w wielkim finale oceniać będą obecne gwiazdy TV i social mediów - Agnieszka Kaczorowska, Mateusz Ziółko i youtuber Stuu.
  Pokaż talent

  Jeśli twoje dziecko śpiewa, gra na instrumencie, para się magią lub tańcem, a do tego marzy mu się kariera na dużym ekranie, warto pokazać jego zdolności profesjonalistom. Silesia City Center startuje właśnie z zabawą "Silesia Kids", która daje najmłodszym okazję do zaprezentowania swojego talentu przed jury złożonym z osobowości telewizyjnych.

  Najpierw casting


  Już 26 lutego w Silesii odbędą się castingi, które wyłonią finalistów. Do udziału w nich mogą zgłaszać się dzieci w dwóch kategoriach wiekowych: 4-8 lat oraz 9-13 lat. Podczas prezentacji przed jury, każdy ze startujących będzie musiał zaprezentować swój talent np. zaśpiewać, zagrać na instrumencie, odegrać przygotowaną scenkę lub pokazać swój nietypowy talent.

  - "Silesia Kids" to talent show, a więc nie zamykamy się na żaden występ, nawet na najdziwniejszy. Najmłodsi mogą pokazać nam co potrafią. Szukamy osobowości, dzieci z charyzmą, które potrafią przykuć uwagę, rozśmieszyć i pokazać coś niesamowitego, co zachwyci publiczność - mówi Monika Pyszkowska, dyrektor Silesia City Center.

  … potem wielki finał z gwiazdami

  Ale to nie koniec. Z grona dzieci, które przyjdą na casting wyłonionych zostanie 5 finalistów w kategorii wiekowej 4-8 lat i 5 finalistów w kategorii 9-13 lat. To właśnie oni już następnego dnia, 27 lutego zaprezentują się szerokiej publiczności podczas wielkiego finału. Wtedy też do dyspozycji najmłodszych oddana zostanie olbrzymia scena, na której wystąpią po raz kolejny, tym razem w swoim popisowym numerze i sporą widownią.

  Występ każdego z uczestników oceniać będą gwiazdy TV i mediów społecznościowych - aktorka i tancerka Agnieszka Kaczorowska znana m.in. z "Tańca z Gwiazdami" i serialu "Klan", piosenkarz Mateusz Ziółko - zwycięzca "The Voice of Poland" oraz youtuber i gamer Stuu, którego kanały na YouTube śledzi blisko 3 miliony widzów! Imprezę poprowadzi aktor i prezenter Maciej Musiał ("Rodzinka.pl" i "The Voice of Poland").

  Stawka finału jest wysoka! Zwycięzcy "Silesia Kids" w każdej z kategorii wiekowych w nagrodę odwiedzą plan jednego z najpopularniejszych polskich seriali, mając szansę podejrzenia pracy aktorów od kuchni. - Tą zabawą nie tylko chcemy dać dzieciom okazję do wyjścia ze swoim talentem do publiczności, mają oni także okazję do spotkania się ze światem telewizji i filmu, który tak ich fascynuje - dodaje Monika Pyszkowska.

  Udział w castingach jest bezpłatny. Nie wymaga także wcześniejszego zgłoszenia, dzieci muszą się jednak zgłosić pod opieką osoby pełnoletniej. Castingi (26.02) startują o godz. 12.00 i potrwają do godz. 17.00. Wielki finał (27.02) zaczyna się o godz. 16.00. Obydwa wydarzenia odbędą się na Placu Tropikalnym.


  *Studniówki 2016 Szalona zabawa maturzystów. Zobaczcie, co się dzieje ZDJĘCIA + WIDEO
  *Abonament RTV na 2016: Ile kosztuje, kto nie musi płacić SPRAWDŹ
  *Horoskop 2016 dla wszystkich znaków Zodiaku? Dowiedz się, co Cię czeka
  *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz
  *1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama