Ważne
  Weekend pod znakiem targów "Dom i Otoczenie"

  Weekend pod znakiem targów "Dom i Otoczenie"

  Zdjęcie autora materiału

  Dziennik Zachodni

  Weekend pod znakiem targów "Dom i Otoczenie"
  Targi Budowlane „Dom i Otoczenie” (9-10 kwietnia) to oferta dla wszystkich tych firm, które szukają odbiorców w sercu Śląska. To region, który zawsze prowadził w rankingach dynamiki rozwoju. Targi to miejsce spotkań producentów, hurtowników, usługodawców. Pozwolą one nie tylko na nawiązanie bezpośredniego kontaktu, ale również dadzą liczne atrakcje - tak dla dzieci, jak i ich rodziców.
  Weekend pod znakiem targów "Dom i Otoczenie"
  W jednym miejscu i czasie spotkać będzie można kilkuset wystawców, prezentujących swoją ofertę w branżach: budownictwo, instalacje, wnętrza. Nowoczesne technologie, alternatywne źródła energii, systemy wyposażenia.
  Podczas imprezy na gości czeka wiele atrakcji: premiery towarów, pokazy z konkursami, cenne nagrody, bezpłatne porady młodych architektów WST, spotkanie z gościem targów: Katarzyną Dowbor. Dla juniorów: Planeta Robotów, Akademia Budowania Klockami Lego, sala zabaw: Kraina Czarów.

  Z każdym rokiem na rynku pojawiają się nowe technologie budowy domów - firmy kuszą nowymi możliwościami oraz cenami. Warto więc nieco przybliżyć pomysły, które goszczą już na polskim rynku bądź zagoszczą w niedalekiej przyszłości i być może będzie można je już zobaczyć podczas targów. Stanowią one ciekawą alternatywę dla istniejących już tradycyjnych technologii.

  Katarzyny Dowbor sposób na dom


  Już w pierwszym dniu targów, 9 kwietnia, przewidziano wiele ciekawych prelekcji i pokazów. M.in. praktyczne porady dla młodych architektów wnętrz i ogrodów czy prezentację antywłamaniowych okien firmy Vetrex. Nie zabraknie też wiedzy z dziedziny pokryć dachowych, w tym naturalnym łupkiem, który nie jest u nas jeszcze zbyt popularny, a przecież to wyjątkowy, naturalny materiał. Prezentacja została przygotowana przez firmę Rathscheck Schiefer. Drugiego dnia targów z kolei, szczegółowo przedstawione zostaną tajniki m.in. obróbki blacharskiej dachu i elewacji. Prezentację poprowadzą Piotr Romanowski i Tomasz Piestrzyński z firmy Rheinzink.

  Z pewnością wielu zwiedzających jest ciekawych, w jakim stylu urządzić idealny dom, oczami gościa specjalnego - Katarzyny Dowbor. Na to pytanie będzie można znaleźć odpowiedź podczas spotkania z panią Katarzyną 10 kwietnia o godz. 11.

  Zabierz swój smartfon na targi


  To nie puste hasło. Dzięki współpracy organizatora targów z firmą Euretech można wziąć udział w multimedialnym konkursie dla zwiedzających. Wystarczy wchodząc na targi do MCK połączyć się z siecią targową, a dalej poprowadzi Państwa specjalna aplikacja. Główną nagrodą ufundowaną przez organizatorów jest weekend z bogatym pakietem atrakcji w Hotelu Gołębiewski.

  Wstęp wolny, wystarczy bilet z sieci


  Targi „Dom i Otoczenie” - Budownictwo, Instalacje, Wnętrza, będzie podsumowaniem tego wszystkiego, co w ostatnim czasie najlepszego w technologii, materiałach, trendach i designie.

  Imprezie towarzyszą wystawy, np. samochodów dostawczych, kiermasze roślin. - Na przestrzeni kilkunastu lat swojej działalności wykreowaliśmy tak znane i cenione imprezy jak targi w: Gliwicach (trzy edycje w roku), Nowym Targu, Nowym Sączu. Ponadto w naszym terminarzu można znaleźć ofertę kilkunastu innych miast. Każda z proponowanych imprez posiada swój własny klimat i niepowtarzalny charakter, wiele może poszczycić się kilkunastoletnią tradycją - mówi organizator, Wioletta Ochman.

  Wstęp na targi jest bezpłatny. Wystarczy pobrać bilet dla dwóch osób ze strony targów pod adresem: promocja-targi.pl

  *WNIOSKI I DOKUMENTY na 500 zł na dziecko w ramach Programu Rodzina 500 PLUS
  *Koniec papierowych biletów KZK GOP. A gdzie są czytniki kart ŚKUP?
  *1000 zł na dziecko: JAK DOSTAĆ BECIKOWE? ZOBACZ KROK PO KROKU
  *Mechanik płakał jak naprawiał ZOBACZ, JAK NIE NALEŻY NAPRAWIAĆ AUT
  *Jesteś Ślązakiem, czy Zagłębiakiem? Rozwiąż quiz

  Czytaj także

   Komentarze

   Dodajesz komentarz jako: Gość

   Dodając komentarz, akceptujesz regulamin forum

   Liczba znaków do wpisania:

   zaloguj się

   Najnowsze wiadomości

   Zobacz więcej

   DZ poleca

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   DZIEWCZYNA LATA 2017 | Głosujemy!

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Dopasuj słowa do opisów i sprawdź, czy znasz język śląski

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Inwestycje zagraniczne: jak są ważne dla polskiej gospodarki?

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Światło i kolor w pokojach dziecięcych

   Gry On Line - Zagraj Reklama